جدایی از دین و ملت راز اصلی آشوب ها بود/ سلبریتی ها را امتحان بدی دادایسنا/ کرمان نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت: دین مردم و نظام اسلامی هدف دشمنان است، اما پیشاپیش بگوییم شما در جنگ حزب شکست خوردید که می خواستید دین را از بین ببرید. و این بار تیر شما به سنگ اصابت کرد، در همین حال افراد مشهور بد امتحان را پس دادند و به دشمن پیوستند.

آیت الله سید احمد خاتمی امروز ۱۳ مهرماه در یادواره شهدای شهرستان کهنوگ با بیان اینکه تنها ۳.۵ تا ۴ میلیون نفر در تهران در مراسم پیاده روی اربعین حسینی به شهدا ابراز محبت کردند و بیش از سه نفر . یک میلیون عراقی از نجف تا کربلا را پیاده طی کردند و افزود: این ضرب المثل به این معناست که عهد و پیمان مردم ما با دین و معنویت از ابتدای انقلاب ادامه دارد و از این پس نیز به همین منوال خواهد بود. با من.

وی با اشاره به درگذشت خانم محصه امینی افزود: ماجرای کشته شدن مهسا امینی به موضوعی برای گروه های تروریستی و مخالفان نظام تبدیل شده است. فوتی، پلیس از همان ابتدا به صراحت گفت که مطلقاً هیچ ضرب و شتمی وجود ندارد و کاری که پلیس انجام داده طبق قانون بوده و طبق قانون عمل کرده است.

خاتمی تصریح کرد: گروهک های ضدانقلاب برای مقابله با دین منتظر اغتشاش بودند و می خواستند دین را از هم جدا کنند. قرآن را سوزاندند، مسجد را سوزاندند، امامزاده را سوزاندند، این نشان می دهد که مجموعه ای از قرآن و مسجد و امامزاده داشتند و مجموعه ای از اصل دین داشتند.

وی با تاکید بر اینکه دولت از این اراذل و اوباش در کشور حمایت نمی کند، گفت: راهپیمایی مردم ایران در سراسر کشور در روز جمعه به معنای این است که مردم جمهوری اسلامی می خواهند و در کنار این جمهوری اسلامی هستند.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه این اراذل و اوباش روسری بانوی مسلمان ما را برداشتند، گفت: اغتشاشات هفته گذشته، آتش زدن پرچم ایران، انهدام ۶۰ دستگاه آمبولانس، آتش زدن ۱۲ آمبولانس و آتش زدن بانک ها. رویارویی با مردم.. بار دیگر.. این مردم با حضور میلیونی در راهپیمایی روز جمعه ثابت کردند که به این رژیم وفادار هستند و اغتشاشگران را محکوم کردند.

و امام جمعه کرمان در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اینکه جنگ بین احزاب انقلاب اسلامی از امروز و این روزها آغاز شد، گفت: فتنه دانشگاه هفتاد و هشتم جنگ بین احزاب بود. منافقین داخلی و رازیل رئیس جمهور آمریکا در آن زمان برای صدمه زدن به نظام اسلامی وارد میدان شدند، اما خدا را شکر نتوانستند هیچ غلطی بکنند.

خاتمی ادامه داد: در نزاع سال ۸۸ آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی ظهور کردند و کودکان را کشتند و موشه دایان نخست وزیر این رژیم غاصب بارها گفت. تظاهرکنندگان سرباز هستند و از رهبران نزاع، سلطنت طلبان و قاتلان منافق حمایت کردند، وارد میدان شدند و به کشور آسیب رساندند، اما دیدیم که شکست بدی خوردند.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری تایید کرد: فتنه ۱۳۹۷ با تیغ بنزینی و جنگ حزبی دوباره شکل گرفت و موفق نشدند و هفته گذشته دوباره جنگ حزب شروع شد، اما خوشبختانه دوباره شروع شد. با درایت مردم باز هم شکست خوردند و ملت را در مقابل خرابکاران ایستادند.

وی گفت: دشمنان دین و مشرکان به دنبال سوژه هایی بودند که با شکست های قبلی فتنه را برافروزند. از گرانی ها می خواستند برای خودشان کلاه بسازند، می خواستند مهرماه در دانشگاه ها شورش کنند، اما موضوعی درباره دندان درآوردن نداشتند و ماجرای خانم امینی اتفاق افتاد، دیدند موضوع در حال دندان گرفتن است و وارد بحث شدند. دوباره میدان

خاتمی تصریح کرد: رئیس جمهور و رئیس قوه قضائیه تأیید کردند که موضوع درگذشت خانم امینی را پیگیری و به ملت اعلام می کنند، اما جدایی یکی دیگر از هرج و مرج است و راز اصلی جدایی از دین بود. از این اختلالات .

امام موقت نماز جمعه تهران گفت: مسجد با شما چه کرد که مسجد و قرآن را آتش زدید؟ فرمود: این حرکات به معنای دور شدن از دین و جنگ با مردم است. آیا حجاب زن مسلمان را از سر مؤمن می کشی؟ خجالتی نیستی؟ به حضرت علی (علیه السلام) خبر دادند که خلخال را از پای زن یهودی درآوردند. حضرت علی فرمود باید از غصه بمیری. پرده فرود آمد و حضرت علی (علیه السلام) ابزار شد و عمل رضاخانی صورت گرفت، پس باید این حرکت را محکوم کرد. این قانون مقابله با بدهی است.

خاتمی با اشاره به اینکه حجاب را از سر زنان مسلمان برداشتند و این مایه نکوهش است، تاکید کرد: راه دیگری برای برچیدن اغتشاشگران از ملت است. آنها برای رویارویی با مردم پرچم دولت را آتش می زنند. پرچم نماد یک ملت است، اما پرچم را آتش زدند تا بمیرند و شرمشان کنند. این یک رویارویی مستقیم با مردم و ملت است.

وی با اشاره به اینکه توهین به رهبر شهید سلیمانی توهین به مرجعیت دینی است، گفت: در سال ۱۳۸۷ عده ای این کار را کردند و به شخصیت امام راحل توهین و اهانت کردند و این دو موضوع به وضوح نشان می دهد که در این جنگ احزاب و مردم همان افرادی هستند که قبلا بودند، اما بدتر از شکست های قبلی شده اند.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری افزود: در اردوگاه جنگ کنونی همین مردم از آمریکا، انگلیس، اسرائیل و روسیه مصیبت دیده سلطنت طلب و منافق هستند، همان مردمی که مردم را سیاه پوش کردند. ۱۹۵۷ شام و کشته شدن هزاران نفر رحمت آمیز کشته شدند.

خاتمی ادامه داد: شما شاهان مردم را روی اجاق گاز گذاشتید و سوزاندید. جایگاه شما حامی زنان نیست، ظاهر جنایتکارانه شما از کارهای خیریه حمایت نمی کند. همین منافقین ۱۷ هزار بیگناه را ترور کردند و این چهره ننگین شماست اما امروز برای یک زن دل شکسته اید؟

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت: دین مردم و نظام اسلامی هدف دشمنان است، اما پیشاپیش بگوییم شما در جنگ حزب شکست خوردید که می خواستید دین را از بین ببرید. و این بار تیر شما به سنگ اصابت کرد، در همین حال افراد مشهور بد امتحان را پس دادند و به دشمن پیوستند.

انتهای پیام