رژیم لاغری سریع

جایگاه هفتمی تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران در المپیک برزیل


در ادامه بازیهای المپیک ناشنوایان که در شهر کاشیاس دوسول برزیل در حال برگزاری است، تیم ملی فوتبال با برتری برابر لهستان در جایگاه هفتم، بیست و چهارمین دوره بازیهای المپیک قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به برزیل، در ادامه رقابتهای المپیک ناشنوایان در برزیل، تیم ملی فوتبال کشورمان در آخرین دیدار خود برای کسب عنوان هفتمی بازیهای المپیک برابر لهستان به میدان رفت و با نتیجه ۲ بر یک به برتری رسید.

در این مسابقه ابتدا در دقیقه ۷ تیم لهستان یک گل وارد دروازه ایران کرد و در ادامه در دقایق ۲۸ و ۷۲ توسط علی اکبر احمدوند و محسن فرضی گل‌های کشورمان به ثمر رسید.

 محمد قائدی، علیرضا بسیح، حسین مصباحی، میلاد محمدی، نورالدین سلیمانی، شاهین برزگر، علی اکبر احمدوند، ایمان محبی، سینا عیسی پره، عبدالمهدی هاموری و محسن فرضی ترکیب اولیه تیم ملی را در این بازی تشکیل دادند.

 سلکی سرپرست تیم ، ذوالفقارنسب مدیرفنی،  قادر تیموری به عنوان سرمربی، قادر دهقان، پژمان بیک زاده و محمدرضا خدری به عنوان مربیان ، مرتضوی پزشک تیم ، حمید یاوری فیزیوتراپ و سردار پاریاد پشتیبانی، تیم ملی را در این بازی همراهی کردند.

در پایان این دیدار علیرضا بسیح کاپیتان تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران پس از ۱۹ سال و پنج دوره حضور در المپیک ناشنوایان از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

بسیح نایب قهرمانی المپیک ۲۰۰۵ ملبورن استرالیا و شش دوره قهرمانی آسیا را در کارنامه ورزشی خود دارد.

انتهای پیام