جاد: گوشت را باید سریعتر و با قیمت مناسبتر خریدنماینده اهل شیروان در مجلس شورای اسلامی در یادداشتی به سازمان برنامه و بودجه و وزارت جهاد کشاورزی گفت: درخواست کردیم که خرید گوشت به عنوان تضمین خرید گندم تضمینی باشد. با سرعت بیشتر و قیمت مناسب، در غیر این صورت انتظار سال خوبی برای دامداران نداریم.

به گزارش ایسنا، علی گادی، نماینده شیروان و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در تذکری به رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در جلسه روز چهارشنبه ۲۹ مهرماه شورای اسلامی گفت: ۱۴۰۱: رئیس جمهور در ابتدای دولت دوازدهم اعلام کرد که برای ساماندهی وضعیت، حتماً لایحه ای به مجلس ارائه خواهد شد. امروزه در تمامی وزارتخانه ها، ادارات دولتی، ادارات و موسسات شهرستانی، کارمندان با استفاده از مدل های مختلف استخدامی مانند رسمی، پیمانی، پیمانی و شرکتی منصوب و استخدام می شوند که این تمایز بسیار بدی است و هر کدام تفاوتی در دریافت حقوق دارند. این تمایز در بین بازنشستگان نیز وجود دارد.

وی افزود: با توجه به روحیه رئیس جمهور انتظار داریم حتماً لایحه ای برای ساماندهی کارکنان دولت به مجلس ارائه کند و مجلس انقلاب هم قطعا کمک خواهد کرد. متأسفانه سازمان مدیریتی و ستادی آنقدر که با طرح تشکیلاتی که در کمیسیون ارائه شد همکاری نکرد.

این عضو شورای اسلامی گفت: درخواست من این است که رئیس‌جمهور و رئیس‌جمهور در این باره بنشینند و دولت لایحه‌ای برای رفع تبعیض‌هایی که در گذشته با سهل انگاری ایجاد شده بود تهیه کند و به خیر همین است. برای تحکیم آرمان جامعه و عدالت در کشور کار شده است.

جدیدی در هشدار دیگری به سازمان برنامه و بودجه و وزارت جهاد کشاورزی گفت: برخی از دامداران و صنعت گران بادیه نشین هم اکنون با مشکل مواجه هستند. خواهش ما این است که سوال خرید مطمئن گوشت مانند خرید مطمئن گندم با سرعت بیشتری و با قیمت مناسب انجام شود وگرنه انتظار سال خوبی برای دامداران نداریم.

انتهای پیام