جابجایی صندلی های والیبال مردان و حضور تاکتیک های جدید در مسابقات جهانیمربی تیم والیبال مردان گفت: همانطور که در پارالمپیک توکیو با معرفی بهترین تاکتیک های جهان به مقام قهرمانی دست یافتیم، در جام جهانی بوسنی نیز با یک تاکتیک جدید همه تیم ها را غافلگیر خواهیم کرد.

هادی رضایی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران، با اشاره به دعوت ۱۴ بازیکن به دهمین اردوی تیم ملی والیبال گفت: اگرچه در اردوی قبلی دمای هوا و هوای سخت تاثیر منفی بر عملکرد تیم داشت. کارایی. بازیکنان اما در کل اردوی خوبی بود و به اهداف مورد انتظار رسیدیم.

وی در خصوص مصدومیت مرتضی مهرزاد نیز گفت: کمر وی آسیب دیده است و اکنون وضعیت بهتری دارد و مشکلی برای حضور در اردوهای تیم ملی ندارد. البته بیشتر مصدومیت ها به دلیل نبود فیزیوتراپ در کنار تیم بود که این موضوع اکنون برطرف شده و فیزیوتراپ از اردوی بعدی در کنار تیم خواهد بود.

مربی تیم ملی والیبال در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به تشدید شیوع ویروس کرونا دستورات جدیدی از سوی رهبری برای مبارزه با کرونا توسط کمپ های اسکان داده شده است یا خیر؟ وی بیان کرد: تاکنون دستورالعمل جدیدی از انجمن پزشکی ورزشی برای برگزاری اردوها دریافت نکرده ایم اما برای حفظ سلامتی بازیکنان بر تزریق دوز یادآوری برای عدم دریافت آن تاکید کردیم. مشکلی برای حضور در اردوها وجود ندارد.

وی در خصوص اینکه چقدر از عملکرد تیم راضی هستید، خاطرنشان کرد: با وجود اینکه تا حدودی از اهداف مورد انتظار عقب هستیم و هنوز آمادگی مطلوبی نداریم، اما در مجموع روند کار در حال پیشرفت است و تلاش می کنیم با اقتدار رقابت کنیم. جهان بوسنی برای به اشتراک گذاشتن.

رضایی همچنین درباره پرونده داود الابوریان گفت: او یکی از بهترین و اسطوره های والیبال جهان است و البته بهتر از او نداریم جز اینکه صدیق بکدالی، رمضان صالحی، میثم علیبور هستند. در میان بهترین بازیکنان جهان که می توانند جایگزین او شوند. ما بازیکن نداریم، شاید به دنبال استعدادهای جدید هستیم، اما هنوز نمی توانیم افرادی را پیدا کنیم که بتوانند مانند این بازیکنان به سبک راکت و انگیزه بازی کنند.

مربی تیم ملی والیبال در پایان افزود: اگر تیم والیبال ایران در مسابقات جهانی و پارالمپیک موفق به صعود به سکو شد به این دلیل است که در هر رویدادی سعی کرده ایم بهترین تاکتیک های دنیا را ارائه دهیم. و با معرفی تاکتیکی جدید برای تصاحب سهم پاریس تیم های دیگر را غافلگیر خواهیم کرد.پارالمپیک علاوه بر قهرمانی مجدد.

انتهای پیام