تیم های اصلی نیاز به توجه ویژه فدراسیون دارنداسنا / اصفهان سرمربی تیم ملی هندبال جوانان با اشاره به موفقیت تیمش در کسب جواز حضور در مسابقات قهرمانی جهان کرواسی گفت: آنها از همه قاره ها و کشورهای دارای پتانسیل حضور خواهند داشت و ما هیچ شانسی برای رسیدن به آن نداریم، بدون اشتباه. ” امیدوارم بعد از ۱۶ سال نماینده هندبال خوبی در ایران و آسیا باشیم.

مجید رحیم زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران، گفت: تیم ملی جوانان پس از مدت ها در فینال مسابقات قهرمانی آسیا حضور پیدا می کند و سهمیه های جهانی را کسب می کند. زمان زیادی باقی نمانده و باید به مصاف تیم های سرشناسی برویم که با تمام وجود در این رقابت ها حضور خواهند داشت. کشورهای دارای پتانسیل از تمام قاره ها رقابت خواهند کرد و ما هیچ شانسی برای اشتباه نداریم. امیدوارم بعد از ۱۶ سال نماینده هندبال خوبی در ایران و آسیا باشیم.

وی افزود: تیم ملی هندبال جوانان حدود ۱۶ سال تا رسیدن به جمع چهار تیم برتر مسابقات جهانی فاصله داشت و اکنون علاوه بر جواز حضور در مسابقات جهانی، توانستیم به فینال آسیا صعود کنیم که نوید یک تیم رویایی. البته این امر نیازمند نگاه ویژه به اتحادیه است.

به گزارش اسنا، مربی تیم ملی جوانان خاطرنشان کرد: جوانان آینده هندبال ایران هستند. بازیکنان خوبی هستند که با دستان مربیان شهرستانی به تیم ملی راه پیدا کردند. صحبت های لازم را با اتحادیه انجام دادیم و پس از وقفه ۱۵ روزه جلسه ویژه ای برای ادامه همکاری به منظور ارائه برنامه مدون برگزار شد.

رحیم زاده ادامه داد: تیم ملی نوجوانان در آستانه مسابقات سال آینده اردوهایی دارد. همچنین جام باشگاه های آسیا حدود ژانویه یا فوریه برگزار می شود و همه این مسابقات در فضای باز منجر به وقفه در لیگ خواهد شد.

این بازیکن اسبق هندبال سپاهان که اکنون مدیریت باشگاه طلایبوشان در لیگ برتر انگلیس را بر عهده دارد به غرفه افتخاری خود در موزه نقش جهان اشاره کرد و گفت: باعث افتخار من است که به عنوان یکی از بازیکنان سپاهان پیشنهاد ویژه ای دریافت کردم. در این گروه، مطمئناً هر ورزشکاری آرزوی این روز را دارد.

انتهای پیام