تیم قایقرانی ۳ دانش آموز اردبیلی به مسابقات انتخابی تیم ملی اعزام شدایسنا/ اردبیل رئیس شورای قایقرانی استان اردبیل از اعزام تیمی ۳ دانش آموز به مسابقات انتخابی تیم ملی خبر داد.

مرتضی کثیر در نشست روسای کمیته های منطقه ای قایقرانی در ۹ تیرماه افزود: تیم ۳ نفره استانداری اردبیل از حامد قنبری، علی متفیل و مهدی امانی مجید به سرپرستی مجتبی حاج زاده شرکت می کند. مسابقات انتخابی تیم ملی روئینگ دانش آموزی که مردادماه در دریاچه آزادی برگزار شد، بله اعزام می شود.

رئیس شورای قایقرانی شهرستان تصریح کرد: این مسابقات با همکاری فدراسیون قایقرانی به منظور شناسایی نفرات برتر برای تشکیل تیم های ملی روئینگ دختران و پسران و حضور پررنگ در مسابقات بین المللی قایقرانی برگزار می شود. برای دانش آموزان که در ماه سپتامبر در لهستان برگزار می شود.

وی در خصوص قوانین انتخابی مسابقات افزود: بر اساس قوانین و مقررات فدراسیون جهانی متولدین ۲۱ دی ماه ۱۳۷۵ حق شرکت در مسابقات را دارند و دانش آموزانی با سابقه ورودی زیر پذیرفته می شوند. .

به گزارش کثار، ارائه گواهی اشتغال به تحصیل، کارت دانشجویی معتبر و بیمه ورزشی ۱۴۰۱ (تاریخ صدور بیمه نامه حداقل ۷۲ ساعت قبل از شروع مسابقات) هنگام ثبت نام الزامی است.

وی افزود: مسابقات آقایان ۱۴ و ۱۴ مرداد در ورزشگاه دریاچه آزادی تهران برگزار می شود.

انتهای پیام