تیم شادکام مشهد در دسته سوم از ورزشگاه امام رضا شروع می شودایسنا/ خراسان رضوی تیم فوتبال شادکام مشهد عصر امروز مسابقات خود را در مرحله دوم لیگ دسته سوم کشور در ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) آغاز می کند.

تیم فوتبال شادکام مشهد تنها نماینده خراسان رضوی در مرحله دوم مسابقات لیگ دسته سوم کشور جام آزادگان عصر امروز در ورزشگاه امام رضا (علیه السلام) کار خود را آغاز می کند.

شاگردان سعید خانی در هفته اول این رقابت ها در مشهد باید از ساعت ۱۴:۳۰ به مصاف عریفی اسلامشهر بروند.

ترکیبی از پیشکسوتان بیام و ابومسلم در راس باشگاه شادکام

تیم شادکام که امروز اولین بازی رسمی خود را برگزار می کند تیم جوانی است که به تازگی با خرید امتیاز از تیم مهاجر مشهد در مسابقات دسته سوم حضور یافته است. محمد شادکام به عنوان مدیرعامل و مالک باشگاه، مجید سلیمانی به عنوان قائم مقام و مدیر تیم، مرتضی برگیزار بازیکن سال های اخیر ابومسلم و پیام به عنوان مدیر فنی، سعید خانی کاپیتان سابق ابومسلم صبای قم به عنوان مربی و داود دانش دوست بازیکن سابق تیم های ابومسلم و تراکتورسازی افرادی هستند که در این تیم کار می کنند.

جلال تختی به عنوان مربی بدنساز، امید غلامی دروازه بان سابق ابومسلم و پیام به عنوان مربی دروازه بان از دیگر افراد حاضر در کادر فنی سعید خانی هستند.

کار سخت برای صعود مبارک

شاگردان سعید خانی برای صعود تلاش خواهند کرد. صحنه شادکام باید در یک گروه ۱۰ تیمی به مصاف تیم هایی از استان های خراسان بزرگ، مازندران، گلستان و تهران برود. حریف شادکام امروز به استثنای عریفی اسلامشهر باید به مصاف تیم های مردان پاشا کرج، داریا بابل، گوان نوین ساری، نوین کشاورز علی آباد، کیا تهران، مقاومت تهران، پیام وحدت برجند و شاهین بجنورد برود.

شادکام برای صعود مستقیم به لیگ ۲ باید به مقام اول این گروه برسد. کسب مقام دوم شادکام را به پلی آف می برد. کسب رتبه کمتر از ششم نیز خطر سقوط به مرحله اول لیگ سوم را به دنبال خواهد داشت.

بازیکنانی با سابقه کوهنوردی

تیمی که سعید خانی برای این فصل در اختیار دارد ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه است که اکثرا بومی هستند. تنها یک دروازه بان اصفهانی به نام باقری به این تیم اضافه شد که بقیه بازیکنان خراسانی هستند.

حمید غلامی مهاجم اسبق سگمگان که با این تیم از لیگ ۲ به لیگ برتر صعود کرد، در این فصل با پیراهن شاد در تماشایی بازی خواهد کرد. به جز او احسان ختایی، سعید جهانیده و محمد ولی زاده دیگر بازیکنانی هستند که سابقه بازی با تیم هایی مانند پرسپولیس مشهد، ابومسلم، پیام، بدیده و سگمگان را در کارنامه خود دارند.

امین جلالیان، سجاد جندوست، امیر مرادی، محمد سلیمانی، احمدرضا صدیق، قاسم گل محمدی، علی مقصودی، مصطفی حسین آبادی و… از جمله بازیکنان شادکام مشهد در دسته سوم هستند.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر