تولید دانش بنیان نوعی جنگ تحمیلی بر دشمنان استایسنا/ کردستان مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی کردستان با بیان اینکه تولید دانش موجب افزایش ثروت و توسعه اقتصادی مبتنی بر دانش و دستیابی به اهداف علمی و اقتصادی برای گسترش دامنه اختراع و نوآوری می شود، گفت: اگر تولید به مدرن پیشرفته وابسته نباشد. دانش، فرصت شغلی ایجاد نمی کند، بنابراین تولید دانش بنیان نوعی جنگ تحمیلی بر دشمنان است.

فرزاد بشکاری امروز (۲۳ فروردین) در جلسه کارگروه اشتغال که در سالن اجتماعات بیجار برگزار شد، اظهار داشت: عملکرد اقتصادی کشور با متغیرهایی مانند بیکاری و اشتغال سنجیده می شود و این دو مقوله عبارتند از: خطرناک ترین اهداف سیاست گذاران دولت در هر کشور.

وی افزود: در واقع وضعیت اشتغال و استفاده از سرمایه انسانی نقش تعیین کننده ای در تولید و اقتصاد یک کشور دارد و شاید بتوان گفت در سرنوشت امروز و امروز هیچ چیزی به اندازه بحث اشتغال و بیکاری موثر نیست. فردا.”

مدیرکل کار، تعاون و رفاه کردستان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و نامگذاری تولید و اشتغال در چندین سال متوالی، افزود: این فرمایشات حاکی از اهمیت فراوان این موضوع است چرا که سایه مستقیمی بر سر راه مردم انداخته است. امرار معاش…» می دهد.

بشکاری با بیان اینکه تولید دانش بنیان موجب افزایش ثروت، توسعه اقتصادی دانش بنیان و دستیابی به اهداف علمی و اقتصادی در جهت گسترش اختراع و نوآوری می شود، تصریح کرد: اگر تولید مبتنی بر دانش روز نباشد واقعاً فرصت شغلی ایجاد نمی کند، بنابراین دانش تولید نوعی جنگ تحمیلی علیه دشمنان است.

یادآور می شود: استکبار جهانی اتاق جنگ خود را از وزارت دفاع به بیت المال منتقل کرده است و مدام در حال طرح ریزی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی افزود: ما نباید انتظار داشته باشیم که دولت تمام فعالیت ها را ۱۰۰ درصد در اختیار بگیرد، زیرا باید آستین ها را بالا بزنیم و با دولت همکاری کنیم.

مدیرکل اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان بژارت را دارای قابلیت های بالا دانست و گفت: بیژارت با فرش های آهنی خود می تواند یکی از بزرگترین صادرکنندگان فرش به سراسر جهان و همچنین حمل و نقل باشد. هاب از استان کردستان.

وی همچنین از تمامی مدیران ادارات و دلسوزان گروه عمران شهرستان بیجار درخواست کرد: با همکاری و تبعیت از فرماندار شهرستان بیجار و پرهیز از فعالیت در جزیره می توان فرصت های شغلی مثبتی را در شهرستان بیجار ایجاد کرد. همچنین در این پیشنهاد آماری از مجموع اعتبارات تخصیصی ۲ میلیارد و ۵۸۴ میلیون تومان به شهرستان بجار اعتبار داده شد و سهم بانک توسعه تعاون و بانک رفاه هر کدام یک میلیارد و ۲۹۲ میلیون تومان بوده است.

وی افزود: تعداد کل طرح های مشاغل خانگی ارائه شده به بانک تعاون مراقبت و توسعه ۱۲۵ طرح با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۱۴۷ میلیون تومان در حوزه عمران و اشتغالزایی پایدار روستایی با مجموع ۳۵۶ طرح است. . با اعتباری بالغ بر ۳۸ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان. پروژه های نهایی جذب اعتبار ۳۳۷ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۸ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بوده است.

بشکاری تصریح کرد: ۱۹ پروژه نیز با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد تومان در انتظار بررسی است که امید است با همکاری بانک ها و ادارات این اعتبارات جذب شود. شایان ذکر است تعداد مشاغل جدید ۴۲۸ شغل، مشاغل ثبت شده در سامانه نظارت ۲۳۳۲ شغل و مشاغل جدید ایجاد شده ۱۱۴۲ مورد است که به آن اشاره شد.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر