توسلی: دولت تصمیمات خوب مجلس را در حوزه تجارت اجرا می کندنماینده مردم بحر و کبودرآهنگ در مجلس با تاکید بر اینکه در بحث کسب و کار و صدور مجوز در مجلس تصمیمات خوبی گرفته ایم، گفت: مجلس چیزی به دست نمی آورد.

به گزارش ایسنا، فتح الله توسلی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس نمایندگان و در جریان بررسی گزارش کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی در مورد ارزیابی عملکرد. از قوه مجریه مجریان ماده (۷) قانون تطبیق سیاست‌های عمومی (۴۴) قانون اساسی می‌گوید «اخاذی به همان اندازه که مکروه است، امید مکروه‌تر است و حتی به منافع ملی کشور لطمه می‌زند».

وی افزود: بر اساس گزارش مرکز پژوهش های مجلس، نرخ رشد اقتصادی چند سال پیش ۸ درصد بود اما در بازه زمانی ۹۱ تا ۹۸ به صفر نزدیک شد و نرخ رشد اقتصادی کشور از منفی ۸.۳ درصد در نوسان بود. ۱۴ درصد.» آسیب جدی به اقتصاد ملی. ایجاد صندوق ثابت از سال ۱۳۹۰ تاکنون همواره روند نزولی داشته و انباشت سرمایه در بخش های نفت و گاز، صنعت، ساختمان و ارتباطات از سال ۹۱ منفی بوده است.

توسلی گفت: متوسط ​​نرخ تورم بلندمدت اقتصاد ایران به ۲۰ درصد نزدیک شد در حالی که همه کشورهای دنیا توانستند مشکل بیماری و تورم را حل کنند و نرخ تورم جهانی ۲.۵ درصد بود.

وی با بیان اینکه انشاءالله وضعیت اقتصادی کشور خوب نیست و افراد جامعه با مشکلات جدی مواجه هستند، گفت: در این زمینه برنامه جامعی داریم وگرنه مصوبات مجلس به جایی نمی رسد.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر