توجه پنجره ای به عادت های من می دهد. – Beaupre Coaching کاهش وزن و مربیگری زندگی“توجه مانند میکروسکوپ است. این نه یک سلاح تهاجمی است و نه یک دفاعی در برابر جنینی است که ما از طریق آن مشاهده می کنیم. وظیفه میکروسکوپ این است که به وضوح آنچه را که در آنجا است نشان دهد. ” اما … “آگاهی ، کشف ذهن آگاهی است.” چوگیام ترونگپا ، اسطوره آزادی در ذهن و آگاهی ، صفحه 49 درک عمیق تری از رابطه بین آگاهی و آگاهی ارائه می دهد.

من از توانایی خود برای تبدیل شدن به یک ناظر برای مشاهده احساساتم استفاده می کنم ، متوجه می شوم که چگونه قلب من هنگام اضطراب سریعتر می تپد ، و در نتیجه چه اقداماتی را می خواهم انجام دهم. آگاهی از آنچه مشاهده می کنم به من در انتخاب کمک می کند. اقدامات ناشی از این احساس را قطع کنید یا جریان را ناخودآگاه همراه کنید.

هر روز فرصتی دیگر برای توجه یا بی فکری است. فرصتی دیگر برای مهربانی یا آزار عزیزان خود. من این را ساده نمی گویم. منظورم این است که ما همه کارها را انجام می دهیم. همه این کارها را هر روز انجام می دهم.

من در یک روز بسیاری موفق و شکست خورده ام. من برنامه تغذیه ام را دنبال می کنم. انگشتانم را گاز می گیرم. با ایمیل دیر رسیدم. به نظر یکی از دوستان می رسم من چیزی را تصحیح می کنم و مجموعه ای از حروف را از دسامبر 2017 شروع می کنم.

حداقل ، من در این واقعیت آرامش می یابم که با آگاهی از اعمال و انتخاب های خود ، در هر لحظه از خود من آگاه هستم.

هنگامی که من از مهربانی و شفقت برای خودم استفاده می کنم و همانطور که جانت آرچر به من یادآوری کرد ، در کنار حس شوخ طبعی ، از زندگی بسیار بیشتر لذت می برم تا اگر همیشه برای کمال تلاش کنم و درباره خودم قضاوت کنم.

آموزه های Trungpa به من آرامش ، شادی و آزادی می بخشد زیرا من یاد می گیرم که آشکارا انتظار داشته باشم که زندگی غنی شود – لحظات مهربانی و لحظات انتخاب اشتباه. همه اینها می تواند در رشد و توسعه ما استفاده شود.

همه اینها در ظرفی محبت آمیز است که ما برای خود و دیگران نگه می داریم. این به من امکان می دهد از زندگی در 60 سالگی لذت ببرم. وای.دیدگاهتان را بنویسید