توت فرنگی ، ریواس و نارگیل یک ترکیب کامل هستند


توت فرنگی ، ریواس و خرده نارگیل

به نظر من ، متأسفانه ، یک نظر معتدل ، زمستان کاملاً مستلزم این است که ما برای دسر و صبحانه خرد کنیم. این نه تنها قند و مواد مغذی کمی دارد بلکه ما را از درون گرم می کند. در ماه های سرد همیشه گرم کردن ، آسیاب کردن ، پختن غذاهای پخته (برای ریشه ها ، سوپ ها ، غلات و غیره زیاد در نظر بگیرید) خوب است تا با گرم شدن بدن ما از هضم غذا حمایت کنیم.

به منظور گرم کردن صبحانه ، در اینجا گلدان های من با توت فرنگی ، ریواس و خرده نارگیل آمده است. آنها فاقد گلوتن و غنی از لبنیات هستند و همچنین دارای خواص نارگیل ، بادام و ترکیب فوق العاده ای از ریواس و توت فرنگی هستند. در صورت عدم وجود توت فرنگی ، می توانید بلوبری را به طور کامل جایگزین کنید.

6 نوبت

عناصر

1 دسته ریواس (به قطعات 4 سانتی متری برش دهید)
900 گرم توت فرنگی تازه یا یخ زده (هنگام ذوب ، اولین یخ زدایی)
2 قاشق غذاخوری آرد GF ساده
¼ لیوان آب

چاشنی شکسته:

1 فنجان نارگیل (خشک یا خرد شده)
40 گرم بادام
2 قاشق غذاخوری آرد ساده GF
کمی نمک دریا
¼ لیوان روغن نارگیل (دمای اتاق)
2 قاشق غذاخوری عسل

روش:

فر را روی 180 *گرم کنید.

در یک کاسه بزرگ ، ریواس ، توت فرنگی ، آرد و آب را مخلوط کنید. مخلوط میوه را به 6 قابلمه سرامیکی تقسیم کرده و روی یک ورقه پخت قرار دهید. البته در صورت عدم وجود قابلمه های جداگانه ، می توانید از یک ظرف متوسط ​​استفاده کنید.

برای ریختن با مخلوط کن ، نارگیل ، آرد ، بادام ، نمک ، روغن نارگیل و عسل را مخلوط کنید تا خرده شود. در صورت عدم وجود مخلوط کن ، جسورانه تمام بادام را با بادام مخلوط کنید و مواد را با انگشتان خود بمالید (برای این گزینه ، نارگیل خشک را توصیه می کنم).

در بالای گلدان ها را به طور مساوی با مخلوط خرده پر کنید.

روی قابلمه ها را با فویل بپوشانید و به مدت 35 دقیقه بپزید.

فویل را بردارید و 10 دقیقه دیگر بپزید تا قهوه ای طلایی شود.

گرم یا سرد را با بستنی یا یک برش بزرگ دوست داشتنی از نارگیل یا ماست گردو میل کنید. و البته کرم وجود دارد.

اگر چنین کردید ، لطفاً نظر خود را به من اطلاع دهید ، از نظرات شما خوشحال خواهم شد. بدنبال ظاهر شیرین بیشتر زمستانی باشید ، یازده خوشمزه ترین دسر زمستانی را از دست ندهید.دیدگاهتان را بنویسید