تهیه سند اسکان شهداایسنا/ البرز معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: تهیه سند مسکن ایثارگران در دستور کار قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، امیرحسین قاضی زاده هاشمی روز چهارشنبه (۲۰ آبان) در حاشیه مراسم تجلیل از گلزار چهار یکصد شهید کرج افزود: در قالب این سند به حل مشکلات مسکن در عراق ادامه می دهیم. . شهدا و پاسخگویی به مطالبات آنان در این حوزه.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در حاشیه این مراسم از تشکیل کارگروه ویژه تامین اسکان ایثارگران استان خبر داد و افزود: امسال سه میلیارد تومان به این سازمان اختصاص یافته است. گلزار شهدا.

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پس از احترام به مقام شامخ شهدا به دیدار آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج رفتند.

حضور در اجلاس نخبگان، مدیران و تشکل های شاهد و ایثارگر استان البرز، شرکت در شورای اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان و دیدار با دو تن از خانواده های معظم شهدا در چارچوب برنامه های معاونت رئیس جمهور و شهدا. رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران.. البرز است.

انتهای پیام