تلاش تیم ملی پاراکانو برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان پرتغالیکی از ملی پوشان پاراکانو با بیان اینکه کار بعدی خود پس از تعویق بازی های آسیایی چین حضور در مسابقات جهانی پرتغال است، گفت: با آمادگی بالایی که دارم، در صورت اعزام شانس زیادی دارم. از کسب مدال در مسابقات جهانی.”

اسلام الجهدی در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان فدرال گفت: دهمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی پاراکانویی برای شرکت در مسابقات جهانی پرتغال در دریاچه آزادی از فردا دوشنبه ۳۱ مردادماه برگزار می شود. سعی میکنم ملاقات کنم شرایط شرکت با حمایت فدراسیون قایقرانی و کمیته ملی پارالمپیک.. خودم در این مسابقات هستم.

وی بیان کرد: برای حضور در این مسابقات از دو هفته پیش بر اساس نظر مربی تیم ملی روئینگ برنامه تمرینات تغییر کرد و به صورت طولانی مدت و استقامتی شد تا بتوانیم با حضور در این مسابقات راهی این مسابقات شویم. آماده سازی بالا البته در حال حاضر شرایط خوبی دارم و سعی می کنم در صورت اعزام بهترین عملکردم را در پرتغال انجام دهم.

یکی از ملی پوشان پاراکانو درباره شیوه تمرینی خود گفت: پس از بازگشت از مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند، تمریناتم را تا امروز قطع نکردم و روزی ۵ نوبت صبح و نوبت تمرینات آبی، وزنه برداری و بدنسازی انجام دادم. بعد از ظهر برای قرار گرفتن در بین سه تیم برتر آسیا.«الان شرط من این است که شانس زیادی برای مدال بردن در مسابقات جهانی دارم.

وی در پایان افزود: مسابقات جهانی پرتغال آخرین رویداد پاراکانویی در سال جاری است و کسب مدال در این مسابقات برای من بسیار مهم است تا بتوانیم با روحیه بالا برای بازی های آسیایی هانگژو چین آماده شویم. در اکتبر سال آینده برگزار می شود.

انتهای پیام