تفاوت رژیم لوکارب و کتوژنیک کدام برای لاغری بهتر است؟ (۲)

تفاوت رژیم لوکارب و کتوژنیک – کدام برای لاغری بهتر است؟
رژیم کتو ژنیک, روزه در رژیم کتوژنیک, نمونه برنامه غذایی رژیم کتوژنیک, کتوژنیک رژیم, رژیم کتوژنیک چیست نی نی سایت, رژیم کتوژنیک عانگع اصلانیان, رژیم کیتو, میان وعده کتویی, رژیم لاغری کتوژنیک, رژیم لاغری رایگان نی نی سایت, رژیم کتوژنیک چند روزه است, میان وعده های رژیم کتوژنیک, چند کیلو لاغری با متفورمین نی نی سایت, یبوست در رژیم کتوژنیک نی نی سایت, عوارض رژیم کتوژنیک نی نی سایت, رژیم کتوژنیک برنامه, یک نمونه از رژیم کتوژنیک, میزان کاهش وزن در رژیم کتوژنیک نی نی سایت, آب قلم در رژیم کتوژنیک نی نی سایت, نمونه رژیم عانگع اصلانیان, رژیم کتویی, خرما در رژیم کتوژنیک, رژیم کتوژنیک رایگان, رژیم غذایی کتو, کتوژنیک نی نی سایت, رژیم مرغ نی نی سایت, صبحانه کتوژنیک نی نی سایت, نمونه رژیم کتو, کتو, رژیم شوک سه روزه نی نی سایت, رژیم پروتئین نی نی سایت, رژیم مایعات نی نی سایت, رژیم‌کتو, رژیم کتوژنیک ایرانی, رژیم شوک کتوژنیک, برنامه غذایی کتویی, رژیم فستینگ نی نی سایت, چند کیلو لاغری با زنجبیل نی نی سایت, رژیم سه روزه آب و عسل نی نی سایت, رژیم لاغری کتو, کتو رژیم, کیا با رژیم کتوژنیک لاغر شدن, رژیم‌کتوژنیک

امروز بعد چندین سال به عنوان کارشناس تغذیه رژیم کتوژنیک که به اصطلاح رژیم کتو گفته میشه، تصمیم گرفتم تجربیات خودم را با شما به اشتراک بزارم.

رژیم سه روزه آب و عسل نی نی سایت

افرادی که در جزو این گروه های گفته شده نیستن، میتونن به طور حساب شده این رژیم رو شروع کنن.

رژیم کتو ژنیک

این رژیم به طور معمول، یک رژیم با چربی زیاد است، زیرا چربی انرژی مورد نیاز شما را تامین میکند.

رژیم فستینگ نی نی سایت

کاهش کربوهیدراتها، به طور ناگهانی، بدن شما را برای انواع مختلفی از عارضه آماده می کند. سندرم متابولیک که بسیاری از افراد در سراسر جهان با آن دست و پنجه نرم می کنند نیز منجر به بروز اختلال در سلامتی افراد می گردد .

چند کیلو لاغری با زنجبیل نی نی سایت

در رژیم کتوزنیک چه غذاهایی نخوریم؟ رژیم کتوژنیک برای چه افرادی مناسب است؟ مشاور تغذیه این موضوع را خوب میداند که برای حساسیت های غذایی مختلف و همچنین، بیماری های زمینه ای گوناگون، چه برنامه غذایی مناسب تر است و کدام برنامه غذایی میتواند تاثیر بیشتری در کاهش وزن اصولی فرد داشته باشد.

به همین دلیل هم میگویند که استپ وزنی در رژیم های غذایی مختلف و بعد از کاهش وزن محسوس بدن رخ میدهد.

استپ وزنی یک مسئله بسیار رایج در میان رژیم های غذایی و راه های دیگر کاهش وزن است. بعد از گذشت ۶ ماه تفاوت در مقدار وزن کاسته شدن میان رژیم هاخیلی قابل ملاحظه نیست.

شما رفته رفته در طول فرآیند کاهش وزن خود اقدام به کم کردن وزن میکنید و هر هفته یک مقدار از مواد غذایی مضر را از برنامه غذایی خود حذف میکنید و تا هفته بعد مواد غذایی حذف شده از برنامه غذایی شما باعث بهبود پیدا کردن تغذیه شما و در نتیجه کاهش وزن شما میشود.

از طرفی هم مواد غذایی پیچیدگی های خاص خود را دارند و امروزه مواد غذایی مختلفی با خواص گوناگون در دسترس همه وجود دارد و به همین دلیل هم نمیتوان انتظار داشت که افرادی که دچار حساسیت غذایی خاصی هستند مانند افراد درگیر با حساسیت به گلوتن، از هر نوع ماده غذایی موجود در بازار بصورت آزادانه استفاده کنند.

یک نمونه از رژیم کتوژنیک

وقتی اضطراب و استرس داشته باشید نمیتوانید انتظار داشته باشید که تجمع چربی ها در بدن شما و بخصوص در نواحی شکمی انجام نشود.

رژیم کتوژنیک برنامه

برای مثال شما زمانی که صد کیلو وزن داشته باشید اگر بخواهید هفته ای یک کیلو وزن کم کنید، میتوان گفت انتظار کاهش وزن یک درصدی در هفته دارید.

چراکه یک رژیم سخت و دور از انتظار نتایج خوبی نیز در پی نخواهد داشت. در رژیم های کتوژنیک پایداری اهمیت بسیاری دارد چرا که این رژیم ها برای هر هفته استفاده از مواد غذایی برنامه مشخصی دارند و زمانی که شما از این برنامه غذایی پیروی نکنید، قطعا باعث میشوید که زحمات چند هفته ای شما مجددا بازگردد.

بهترین رژیم برای هر فرد متناسب با شرایط و ویژگی های آن متفاوت خواهد بود. در هر رژیم غذایی این مسئله به وفور دیده میشود که استفاده از مواد غذایی ممنوعه با توجیحات مختلف انجام میشود. This art​icle was created by rdiet Con᠎te​nt Gen​erator Dem over sion!

کیا با رژیم کتوژنیک لاغر شدن

یکی از انواع مختلف رژیم های غذایی لاغری، رژیم کتوژنیک است که به آن رژیم کم کربوهیدارت دار یا بدون کربوهیدرات دار نیز می گویند.

در گذشته عموم درمان هایی که برای بیماری های مختلف دیده میشد به وسیله خوراکی ها و یا داروهای گیاهی بود که میتوانستند با خواصی که در این دارو ها وجود دارد، بدن فرد را همواره سالم نگهدارند یا بیماری های مختلف را به کنترل خود دربیاورند.

غذاهای رژیمی بدون قند: این خوراکیها معمولا الکل قندی یا sugar alcohol بالایی دارن که سطح کتون رو تغییر میده و معمولا هم فراوری شده هستن.

میان وعده های رژیم کتوژنیک

در ادامه بیشتر در رابطه با رژیم های غذایی برای شما میگوییم تا بیشتر با این مسئله مهم آشنا شوید.

در ادامه بیشتر به یکی از مشکلاتی که در فرآیند کاهش وزن در رژیم کتوژنیک ایجاد میشود میپردازیم چرا که این مسئله هم باعث میشود که پایداری شما نسبت به رژیم تزلزل شود و هم در کاهش سرعت کاهش وزن شما و حتی در رژیم کتوژنیک شما نیز موثر خواهد بود.

رژیم مایعات نی نی سایت

به این معنا که هرچند که کاهش وزن شما سریع است اما به مراتب نسبت به رژیم های دیگر اصولی تر عمل میکند.

رژیم پروتئین نی نی سایت

Dec 7, خرما در رژیم کتوژنیک ۲۰۱۹ – کسی با روزی نیم ساعت پیاده روی وزن کم کرده ؟ سلام من امتحان همینو کردم ولی با رعایت و خوردن چای سبز و پیاده روی تونستم هفته ی۳کیلو کم کنم…

رژیم کتوژنیک ایرانی

Dec 18, 2018 – سلام بنظرتون با روزی دوساعت پیاده در ماه چقد کاهش وزن میشه داشت ۷۰ درصد رژیم۳۰٪ ورزش.

رژیم های مختلفی برای رسیدن به تناسب اندام وجود دارد که هرکدام از آنها با استفاده از متد های خاص میتوانند فرد را به وزن متعادل و مناسب برساند.

تخصص مشاور تغذیه بر تعیین یک رژیم غذایی مناسب برای بیمار است که با توجه به شرایط بدنی فرد و همچنین سلامت بدنی شخص در رابطه با بیماری های زمینه ای، مشاور تغذیه به ارائه یک برنامه غذایی مناسب میپردازد.

همچنین منابع پروتئین خوب مثل فیله مرغ، تخممرغ و ماهی هم گزینههای خوبی هستند. در این نوع رژیم کتوژنیک لازم است روزانه ۱۲۰ گرم پروتئین (یا چهار وعده ۱۱۵ گرمی گوشت قرمز، ماهی یا مرغ) و حدود ۱۳۰ گرم چربی مصرف کنید.

این در حالیه که توی همین بازه زمانی افرادی که از رژیم های کم چربی یا کم کالری استفاده میکنن بین ۳ تا ۴ کیلو وزن کم میکنن.

حال برای ما مهم است که بدانیم چگونه میتوانیم از این استپ وزنی خلاص شویم. برای داشتن یک رژیم غذایی مناسب و یا داشتن یک برنامه سالم در زمینه های مختلف، لازم است که بدانیم دقیقا به کجا مراجعه کنیم تا بتوانیم بهترین برنامه را برای تغییر سبک زندگی خود داشته باشیم.

رژیم کتوژنیک عانگع اصلانیان

این سویقها هم به همین شیوه هستند، شما بعد از کلی خواندن مقاله به این نتیجه رسیدهاید که سویق کودک مکمل مطهر برای کودک بسیار مفید و کاملا ضروری است اما نمیدانید که از کدام فروشگاه یا محل باید این محصول را تهیه کنید.

رژیم مرغ نی نی سایت

استپ وزنی برای بسیاری از افراد یک مسئله غیر عادی است و به همین دلیل هم به دنبال تغییر شیوه کاهش وزن خود و یا سخت تر کردن رژیم غذایی خود هستند اما بهتر است توجه داشته باشید که استپ وزنی در اصل یک اتفاق کاملا عادی است که بسیاری از کسانی که از رژیم های غذایی استفاده میکنند، نسبت به آن آشنایی کافی دارند.

صبحانه کتوژنیک نی نی سایت

پزشکان سعی میکنند تا با تمرکز بر این مسئله، اصول و نکاتی را به بیماران و کسانی که به دنبال استفاده از رژیم های غذایی هستند گوشزد کنند.

اساس این رژیم بر این اصل استوار است که با استفاده محدود تر از کربوهیدرات در طول روز بدن را به سوزاندن چربی بیشتری وادار کنند و با استفاده از این روش وزن را تا حد قابل توجهی کاهش دهند.

این رژیم به شخص کمک میکند تا چربی زیادی را بسوزاند و با این روش بتواند وزن خود را تا حد قابل توجهی کاهش دهد.

رژیم شوک کتوژنیک

در بخش دیگر مقاله نیز به بررسی بهترین رژیم های غذایی پرداختیم از این میان باید یک رژیم خاص و متناسب با ویژگی هایی خود را انتخاب کنیم تا به نتیجه معقول برسیم.

عوارض رژیم کتوژنیک نی نی سایت

خوردن خوراکیهای ارگانیک ضروری نیست، اما همیشه به سراغ گزینهای بروید که کمتر فرآوری شده است و متناسب با بودجه شما باشد.

رژیم شوک سه روزه نی نی سایت

در هفتههای اول و دوم که رژیم لو کرب را آغاز کردهاید، بدن با دفع آب اضافی و پایین آوردن سطح انسولین منجر به لاغری سریع میشود.

میان وعده کتویی

آب فراوان بنوشید. به این دلیل که مصرف آب کافی میتواند از مشکلات گوارشی مانند یبوست در این رژیم به علت پایین بودن مصرف فیبر کمک کند.

این روش باعث ایجاد یک وضعیت متابولیکی خاص در بدن میشود که به آن کتوز میگویند. مصرف پروتئین بطور کلی باعث احساس سیری میشود پس به پایندی شما به رژیم غذایی در دوران استپ وزنی کمک میکند.

رژیم غذایی کتوژنیک، رژیم کیتو یا رژیم کتونزا یک گونه رژیم غذایی است با چربی زیاد، اندازهٔ کافیِ پروتئین و قندِ اندک، که بدن را وادار میکند تا بجای قند، از چربی برای تأمین انرژی استفاده کند.

اگر نسبت به مواد خاصی حساسیت دارید و یا بیماری های زمینه ای حساس به چربی دارید، حتما باید در استفاده از رژیم کتوژنیک تجدید نظر کنید و یا حداقل این رژیم را با کمک و زیر نظر متخصص تغذیه پیگیری کنید.

در ادامه بیشتر در رابطه با متخصص تغذیه کتوژنیک و نقش آن در داشتن تغذیه و رژیمی بهتر صحبت میکنیم.

اگرچه اغلب افراد از فواید افزودن میوه استار فروت به برنامه غذایی خود بی خبرند، باید بگوییم که این میوه پر خاصیت می تواند بدن شما را در وضعیت کتوزیس قرار دهد و یکی از بهترین میوه های رژیم کتوژنیک است.

این ویژگی رژیم کتوژنتیک باعث میشود که بدن شخص به یکابر چربی سوز تبدیل شود. سندرم متابولیسم، وضعیتی پیچیده است که باعث افزایش ریسک بروز بیماریهایی به مانند دیابت و همچنین مشکلات قلبی میشود.

رژیم کتوژنیک همچنین می تواند تعادل آب و مواد معدنی بدن شما را تغییر دهد ، بنابراین اضافه کردن نمک اضافی به وعده های غذایی یا مصرف مکمل های معدنی می تواند کمک کند.

اما اینکه آیا استپ وزنی در رژیم کتوژنیک نیز وجود دارد یا نه، باید بگوییم که حتما شما با استپ وزنی در رژیم های کتوژنیک نیز مواجه خواهید شد.

نکته مهم در این زمینه این است که شما باید همواره مقداری حتی کمتر از میزان عادی، در کنار غذای خود کربوهیدرات مصرف کنید.

نکته مهم بعدی نیز، استفاده مداوم از مایعات است. فاقد از صحیح بودن یا نبودن این موضوع، این نکته را باید مورد توجه قرار بدهیم که کربوهیدرات را نمیتوانیم بصورت کامل از برنامه غذایی خود حذف کنیم.

از طرفی هم معمولا پزشکان متخصص قلب و یا دیگر متخصصینی که در زمینه بیماری های زمینه ای فعالیت دارند همواره مراجعه به متخصصین علوم تغذیه برای دریافت مشاوره در زمینه تغذیه اصولی و سالم را به عنوان یک موضوع مهم به بیماران خود بیان میکنند تا سبک زندگی آن ها و عادت های غذایی آن ها را تغییر بدهند.

اگر شما عادت کرده اید تا پروتئین دریافتی روزانه خود را به ازای وزن بدنتان ( به جای حجم توده های عضلات ) محاسبه کنید ، ممکن است تحمل رژیمی با میزان پروتئین کمتر از نصف این مقدار برایتان اندکی دشوار باشد.

موارد زیر بهترین زمان و مقدار مصرف دارچین در ترکیب شیر و دارچین رو به شما معرفی میکنه. درصورتی که شما وزن کشی را به مدت دو هفته یا کمی بیشتر به اشتباه انجام بدهید، احساس میکنید که وزن شما یا کاهشی نداشته یا مقدار کمی کاهش پیدا کرده است.

و غیره یا اینکه سبزی سفره و یا سالاد . شام:گوشت قرمز با پنیر پارمسان، بروکلی و سالاد. با مصرف میوه و سبزیجات، غلات، جو، دانه ها و…

اجتناب از مصرف غذاهای بستهبندی شده این کار را آسانتر میکند. داروهای دیابت مانند انسولین و سولفونیل اوره، داروهای ضد افسردگی، داروهای فشار خون بالا مانند مسدود کنندههای بتا، قرصهای پیشگیری از بارداری، داروهای صرع و سرطان از این نوع هستند.

رژیم کتوژنیک یا کتو رژیمی، نوعی رژیم لاغری است که در آن کربوهیدرات کم، حدود ۵ درصد، استفاده میشود و در عوض مصرف چربیهای مفید بالا میرود.

استپ وزنی مسئله خطرناکی نیست و بیشتر به مقاومت بدن شما در مقابل کاهش وزن بیش از اندازه و یا سخت تر شدن روند کاهش وزن و چربی سوزی برمیگردد.

به این معنا که شما وقتی میخواهید وزن بدن خود را کنترل کنید، به اشتباه وزن کشی میکنید که باعث میشود خطای زیادی در وزن مشخص شده در ترازو وجود داشته باشد و به همین دلیل هم گاها ممکن است عدد نمایش داده شده با دفعات قبلی وزن کشی تفاوت چندانی نداشته باشد.

این ۱۵ درصد به شما کمک میکند تا در فاز کاهش وزن که به دنبال فاز افزایش وزن است، چربی بیشتری بسوزانید.

بسیاری از افراد به دنبال کاهش وزن سریع هستند چرا که میخواهند به سرعت از شر چربی های اضافه و اضافه وزن خود خلاص شوند.

استپ وزنی در اصل مقاومت بدن شما در مقابل کاهش وزن است. هیچ تضمینی وجود ندارد که بگوییم استپ وزنی در چنین رژیم هایی پیش نخواهد آمد.

این رژیم ها تا مدتی ها طرفداران زیادی داشت و بسیار مورد استفاده قرار میگرفت اما امروزه با وجود رژیم هایی با متد های جدیدتر کمتر از این رژیم استفاده میشود.

به همین دلیل هم توصیه شده است که حتما به این موضوع که رژیم غذایی خود را همواره جدی بگیرید و به آن پایبند باشید اهمیت بدهید.

فیبر ها هم مانند پروتئین خاصیت کم کننده اشتها دارند با این تفاوت که کالری کمتری هم وارد بدن شما میکنند.

این یعنی نیاز است شما سطح پروتئین را پایین تر نگه دارید تا بتوانید به خوبی حالت کتوز را ایجاد کنید.

رژیم کتوژنیک یک رژیم کم کربوهیدرات است که در آن از غذاهای پرچرب و غذاهای حاوی پروتئین کافی در درجه اول برای درمان صرع مقاوم به درمان استفاده می شود که کنترل آن در پزشکی در درجه اول در کودکان دشوار است.

اما با این حال این توصیه به بسیاری از طرفداران این رژیم میشود که حتما خود را در مقابل عوامل وسوسه کننده مبنی بر شکستن رژیم مقاوم کنند.

برای اطلاع بیشتر شما از این روش در ادامه نمونه ای از آن رو آورده ایم. برای شروع، گوشت گاو، نمک، فلفل، ریحان و آب سرد را در یک کاسه بزرگ ریخته و با دست یا چنگال هم بزنید تا به خوبی مخلوط شوند.

شاید فردی دچار بیماری زمینه ای خاصی باشد و یا به مصرف داروی بخصوصی بصورت روزانه نیاز داشته باشد. نه، در واقع درسته که مصرف کربوهیدرات تا حدود بسیار زیادی محدود میشه اما پس از گذشت ۲ الی ۳ ماه از رژیم کتو میتونید به آهستگی میزان کربوهیدرات رژیم خودتون رو افزایش بدید.

اما از طرف دیگر گروه با رژیم کربوهیدرات بالا میزان پیشنهادی ۳۰ گرم را دریافت کرده بودند. از طرف دیگر هورمون گرلین واکنش سریعی داشته که به نظر می رسد در شروع وعده غذایی ایفای نقش می کند.

در رژیم کتوژنیک تا میتوانید باید از چربی استفاده کنید. رژیم کتوژنیک چه عوارضی را به همراه دارد؟ از این نوع از رژیم ها در سال های ۱۹۲۰ برای درمان و یا دست کم برای کنترل صرع کودکان مبتلا به این بیماری استفاده می شده است تا اینکه با تولید انبوه و تایید مصرف داروهای ضد صرع استفاده از این روش برای کنترل صرع تا حدودی منسوخ شد ولی به دلیل اینکه این روش از تغذیه به کاهش وزن و به از دست رفتن وزن زاید کمک می کرد استفاده از این روش تغذیه برای از دست دادن وزن زاید کماکان ادامه داشت به نحوی که امروزه نیز این نوع از رژیم های غذایی طرفداران خاص خود را دارد.

استپ وزنی کاذب در اصل یک حالت غیر واقعی است که به دلایلی غیر از رژیم و غیر از مقاومت بدن اتفاق میوفتد که میتواند شامل وزن کشی اشتباه نیز بشود.

نشانگان پیش از عادت ماهانه با میزان بالا و غیر طبیعی استروژن نیز در ارتباط است و ثابت شده است که مصرف فلفل کوهی به ویژه در مواردی مفید است که نشانه های پیش از عادت ماهانه با شروع قاعدگی از بین می روند.

به همین منظور هم بسیاری از این افراد به پیروی کردن از یک برنامه غذایی مشخص و منظم عادت کرده اند.

به همین دلیل هم حضور متخصص تغذیه در این بین میتواند کارساز باشد چرا که متخصص تغذیه با توجه به علمی که نسبت به این موضوع دارد میتواند نوع رژیم غذایی فرد را با توجه به نوع دارویی که مصرف میکند و همچنین حساسیت های غذایی که ممکن است در بدن فرد وجود داشته باشد، یک برنامه غذایی مناسب تنظیم میکند.

به همین دلیل ماده ای مناسب برای رشد مو و ایجاد پوستی سالم عنوان میشود. آبگوشت یک غذای سالم و عالی است.

اغلب چربی های سالم تقریبا کربوهیدرات ندارند. همانطور که گفتیم یکی از رژیم های غذای، رژیم کتوژنیک است. به همین دلیل هم همواره توصیه متخصصان و پزشکان بر این بوده است که برای دریافت یک برنامه غذایی مناسب و دقیق و اصولی با توجه به کلیه شرایط جسمی و سلامتی خود، با متخصصین در زمینه علوم تغذیه و همچنین متخصصین آشنا به رژیم غذایی کتوژنیک در ارتباط باشید.

بنابراین بسیار مهم است که قبل از هرگونه تغییر در رژیم غذایی ، با پزشک خود در این زمینه مشورت کنید.

ببینید حتی اگر شما دچار استپ وزنی در رژیم کتوژنیک شده اید، بازهم باید نسبت به رژیم غذایی خود پایدار باشید مگر اینکه یکی از راه های شکست استپ وزنی در رژیم کتوژنیک، عدم پایداری موقت به رژیم غذایی باشد.

البته طرفداران کتو معتقدند که با وجود چربی، کتوژنیک یک رژیم کمکالری نیست. طرفداران این رژیم معتقدند که کربوهیدرات عامل اصلی چاقی مفرط در بدن است.

این استراتژی باعث میشود بدن بیاموزد که برای تولید انرژی مورد نیاز خود میبایست به سوزاندن چربیها روی بیاورد. این رژیم غذایی به کارآمدی بدن کمک کرده و سبب میشود بدن برای سوزاندن چربی جهت تامین انرژی مورد نیاز خود آماده شود.

از جمله ی این مواد غذایی، قند های ساده و صنعتی فرآوری شده مانند: انواع آبمیوه ها، شکر، کیک ها و …

سعی کنید پروتئین ها را به هیچ وجه از برنامه غذایی حذف نکنید. رژیم های غذایی کم چربی حاوی کمتر از ۱۰ درصد کالری از چربی هستند یعنی تقریبا ۸۰ درصد کالری از کربوهیدرات و ۱۰ درصد از پروتئین دریافت می شود.

مصرف پروتئین بیش از مقادیر خاص ، گلوکوژنیک است ، بدین معنا که می تواند گلوکزی تولید کند که بدن شما از آن برای سوخت استفاده خواهد کرد.

با مصرف مواد مغذی و برخی از ویتامینها، به راحتی موهای از دست رفته شما به وضعیت قبل از رژیم کتوژنیک برمی گردد.

ما بدنسازهای زیادی را میبینیم که در رژیم خود کربوهیدرات زیادی مصرف میکنند. به همین دلیل هم میتوان گفت که استفاده از تغذیه مناسب در پیشگیری از بیماری های زمینه ای مهم است چرا که عملا در کنترل بیماری های زمینه ای تغذیه نقش اساسی دارد.

همانطور که گفتیم مشاور تغذیه نقش مهمی در تعیین یک رژیم غذایی مناسب و کارساز برای شما دارد. در این رژیم غذایی استفاده از مواد غذایی خاصی منع میشود.

این رژیم تشابهاتی با رژیم کربوهیدرات نیز دارد. است. همچنین لبنیات پرچرب و حبوبات نیز در این دسته قرار میگیرد.

میزان پروتئن در این رژیم یک حد میانه را دارا است که بصورت درصدی به ۲۰% درصد میرسد. میزان چربی در این رژیم بیش از ۷۰% وعده های غذایی را شامل میشود که به نسبت دیگر رژیم های کتوژنیک، استاندارد تر و البته نرمال ترا ست.

این رژیم غذایی به شما اجازه میدهد تا به تدریج بتوانید میزان کربوهیدرات را حین تمرینات اضافه کنید. این نوع رژیم با متد جدید خود امروزه بسیار مورد استفاده قرار گرفته است.