تغییرات ضریب جینی استان زنجاناسنا / زنجان استاندار زنجان با بیان اینکه سال گذشته زنجان در رتبه دوم تورم کشور قرار داشت، گفت: در شهریور ماه سال جاری استان در این شاخص به رتبه بیست و یکم رسید و تغییری در ضریب جینی ایجاد شد و خواهد شد. رخ دادن. از این به بعد افزایش یابد.

محسن افشارچی عصر دیروز (۳ مهرماه) در جلسه شورای برنامه ریزی استان زنجان اظهار داشت: همه مسئولان در ساختار جمهوری اسلامی در پیشگاه خداوند و مردم پاسخگو هستند و همه باید تلاش کنیم تا امید و نشاط را به جامعه بازگردانیم. .

وی با اشاره به اینکه نظام حاکم از تمام توان خود برای به خطر انداختن استقلال ایران استفاده کرد، افزود: دشمن ۴۳ سال است که به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران است و در جاهایی که گارد کشور بسته است، دشمن توانایی نفوذ دارد. که وجود ندارد و باید جلوی گاردهای باز را بگیریم.

ولی زنجان یادآور شد: در کشور و در نتیجه تحریم حرکت های بزرگی صورت گرفت و این موضوع در حوزه های مختلف از جمله تزریق اعتبارات از محل مالیات بر ارزش افزوده به روستاها و شهرداری ها به حوزه های مختلف ظاهر شد. ایجاد بازارهای موازی برای کنترل تورم

افشارشی ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون ۲۷۰۰ میلیارد تومان از محل خرید گندم به کشاورزان پرداخت شده که ۱۴۰۰ میلیارد تومان آن متعلق به خدابندی است که آخرین شهرستان استان از نظر شاخص توسعه است. یعنی پرش در ضریب جینی.

نماینده عالی دولت استان زنجان بر بودجه برنامه محور دستگاه های اجرایی تاکید کرد: همه دستگاه ها باید نسبت به این موضوع حساس باشند.

وی با اشاره به اینکه در خصوص الحاق اراضی به حریم شهرها، وظایف نهادهای ذیربط در قانون مشخص شده است، خاطرنشان کرد: در این زمینه باید حقوق شهرداری ها نیز پرداخت شود.

انتهای پیام