تعویضی ها به سود استقلال ورق می زنند/ مجیدی هیچکس را قبول نداردیکی از پیشکسوتان تیم فوتبال استقلال می گوید آبی های پایتخت با تعویض هایی که در دربی ۹۸ پایتخت انجام دادند، توانستند شرایط را به نفع خود برگردانند.

احمد منشی زاده پیشکسوت فوتبال استقلال در گفت وگو با ایسنا، درباره دربی پایتخت ۹۸ و تساوی پرسپولیس و استقلال در هفته بیست و سوم لیگ برتر گفت: بازی نیمه اول خیلی خوب نبود، دو تیم نتوانستند. امتیاز گرفت و به نظر من این دربی نسبت به بازی های قبل از کیفیت خوبی برخوردار بود. مدتی بود که تماشاگران در ورزشگاه حضور نداشتند و همه اتفاقات باعث شد شاهد یک بازی زیبا در دربی باشیم.

وی درباره شرایط فنی استقلال در دربی ۹۸ پایتخت نیز بیان کرد: بازی به گونه ای بود که در نیمه اول استقلال عملکرد بهتری نسبت به پرسپولیس داشت اما در نیمه دوم حریف شرایط بهتری داشت اما پس از انجام تعویض. قبل از استقلال، هواداران استقلال تغییر کردند و شاهد گلزنی استقلال در دقایق پایانی بازی بودیم.

منشی زاده درباره حضور تماشاگران پس از مدت ها برای تماشای دربی گفت: ورزشگاه با حضور هواداران حال و هوای عجیبی داشت. با اینکه بلیت گران بود اما به هر حال اگر ۱۰۰ هزار نفر اجازه ورود پیدا می کردند تماشاگران به ورزشگاه می رفتند. فوتبال با تماشاگر در زمین با فوتبال بدون تماشاگر متفاوت است. الان در فوتبال اروپا شاهد حضور تماشاگرانی هستیم که به ورزشگاه می روند و شرایط فعلی را تماشا می کنند و کارهای لازم را انجام می دهند و به نظر من باید از این به بعد شرایط لازم ایجاد شود.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره شرایط و روند استقلال در رقابت های لیگ برتر نیز خاطرنشان کرد: استقلال روند رشد خوبی دارد و اگر به همین منوال پیش برود می تواند در این رقابت ها قهرمان شود. به نظر من سیلوا بازیکن بسیار خوبی با توانایی های بسیار خوب است. استقلال بازیکنان خیلی خوبی دارد و تیم خودش را برای قهرمانی دارد، با این حال فکر می کنم در این فصل بتوانیم استقلال را ببینیم.

وی در پایان با انتقاد از عملکرد و رفتار فرهاد مجیدی در مسابقات خاطرنشان کرد: مجیدی حاشیه کمی دارد و کسی را قبول ندارد. مربی ابتدا باید هوشیار و صبور باشد. فرهاد مجیدی این چیزها را ندارد و هیچکس نمی تواند با او صحبت کند. حالا به علی دایی نگاه کنید که مدت هاست تمریناتش را به خاطر اخلاقش کنار گذاشته است. مجیدی باید خیلی مراقب باشد. اگر می خواست پیشرفت کند باید مراقب خودش باشد. اگر این کار را نکند صدمه می بیند. مربی استقلال باید صبر و حوصله بیشتری داشته باشد و اطرافیان او را راهنمایی کنند.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر