تعمیر نقاط حادثه خیز بیش از ۵۰ روستای کرمان توسط خیرینیک نیکوکار راهداری گفت: همانطور که سالانه بیش از ۱۰۰ هزار کلاس درس توسط خیرین آموزش و پرورش ساخته می شود راه و ترابری نیز می تواند از کمک خیرین بهره مند شود. همچنین در استان کرمان تاکنون نقاط حادثه خیز بیش از ۵۰ روستا حذف و مسیر دوم جاده احداث شده و توسط خیرین روکش آسفالت انجام شده است.

حسن حیدری پور در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: یک بار شاهد بودیم که انجمن خیرین مدرسه ساز، آموزش و پرورش یا بهداشت و درمان در کشور تاسیس و فعال شد و اکنون چندین سال است که مقوله امور خیریه مطرح شده است. در وزارت راه و شهرسازی ایجاد شد تا گام های مثبتی در این زمینه برداشته شود.

وی درباره اقدامات انجام شده توسط خیرین در استان کرمان توضیح داد: در استان کرمان انجمن بهسازی راه و ترابری از سال ۱۳۹۵ شروع به کار کرد و در این زمینه پیشگام بود. اصلاح نقاط حادثه خیز بیش از ۵۰ روستا، احداث باند دوم جاده و آسفالت سازی از اقداماتی است که در این استان و همچنین جاده الجوادیه – بافیق در این مدت انجام شده است. به طول ۳۰. احداث دو باند در رفسنجان به طول ۲۸ کیلومتر توسط خیرین به پایان رسید.

با این عضو انجمن بهسازان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان همراه باشید: اگر بخواهیم به دسته کلی اقدامات مورد نیاز در حوزه راه و ترابری برسیم، هنوز راه های زیادی برای تکمیل باقی مانده است. در صورت ادامه این اقدامات، انجمن ذینفعان و همچنین معاونت پشتیبانی وزارت راه و شهرسازی دو بال هستند که می توانند به کمک وزارت راه و شهرسازی بیایند تا بتوانیم از این مسیر عبور کنیم.

حیدرپور خاطرنشان کرد: همانطور که سالانه بیش از ۱۰۰ هزار کلاس درس توسط خیرین در حوزه آموزش ساخته می شود، حوزه راه و ترابری نیز می تواند از کمک خیرین بهره مند شود. تاکنون میلیاردها تومان برای راهسازی و بهسازی جاده های استان کرمان هزینه شده است.

انتهای پیام