تصاویر نقاشی های سه بعدی روی دیوار شهر


این هنرمند جوان عراقی علاوه بر افزودن زیبایی بصری به شهر، پیام های اخلاقی و آموزشی را در نقاشی های سه بعدی در فضاهای عمومی به بینندگان منتقل می کند.

به گزارش ایسنا به نقل از الجزیره، یاسین عبدالرحمن، هنرمند جوان عراقی با کشیدن نقاشی های سه بعدی بر روی دیوارها و معابر عمومی، راهی متفاوت برای نقاشی در کنار همکارانش ارائه کرد و عراق به این ترتیب اثر خود را بر روی دیوارها گذاشت. . .

سبک او با هنرمندان هم سن و سال این شهر متفاوت است. او نقاشی های خود را به صورت سه بعدی و با جزئیات نقاشی می کند. بنابراین گاهی اوقات باید آن را از نزدیک لمس کنید تا بدانید آنچه که می بینید فقط یک طرح دیوار است.

تصاویر نقاشی های سه بعدی روی دیوار شهر

یک جوان ۲۷ ساله عراقی دارای لیسانس علوم اسلامی از دانشگاه سلیمانیه است که با طراحی هایش در جاده های اصلی شهر و در مقابل افکار عمومی بر اساس فطرت انسانی و دغدغه صلح طراحی شده است. آگاهی، سلامتی و نشاط.

عبدالرحمن در نقاشی های خود نه تنها به جنبه طراحی می اندیشید، بلکه سعی می کرد در هر اثری پیامی انسانی را منتقل کند.

عبدالرحمن اولین گام های خود را به سمت هنر در سال ۲۰۱۳ آغاز کرد و به گروهی از جوانان آماتور پیوست. او با وجود عدم حمایت مالی، خیلی زود گروه هنری را منحل کرد، اما عبدالرحمن دست از تلاش برنداشت و با خلاقیت و نوآوری به کار خود ادامه داد.

تصاویر نقاشی های سه بعدی روی دیوار شهر

این هنرمند عراقی ابتدا مکانی را برای نقاشی نقاشی های خود انتخاب می کند، سپس با توجه به شرایط آن مکان ایده ای را طراحی می کند و سپس آن را اجرا می کند. او همواره سعی می کند با آثار خود پیام های اخلاقی و تربیتی از جمله هشدار نسبت به پدیده های منفی مانند مواد مخدر، استفاده از سلاح، ورزش نکردن، عدم مطالعه و… را منتقل کند.

تصاویر نقاشی های سه بعدی روی دیوار شهر

تصاویر نقاشی های سه بعدی روی دیوار شهر

یک فعال مدنی عراقی به الجزیره گفت که کاری که یاسین عبدالرحمن انجام می دهد کمتر از کاری نیست که معلم و مشاور انجام می دهد، این استعدادها باعث می شود که هنرمند جوان از مسیر اصلی خود منحرف شود.

انتهای پیام