تزریق ژل و فیلر برای از بین بردن چین و چروک صورت و زیر چشم و برجسته سازی گونه ها و لب ها


پیری پوست صورت چیزی است که همه می خواهند از آن اجتناب کنند. روند پیری پوست صورت از 20 سالگی شروع می شود و تا پایان عمر ادامه می یابد. بافت پوست صورت بتدریج در معرض تغییرات فیزیولوژیکی و تغییرات ظاهری قرار می گیرد. همانطور که پوست صورت و گردن روی آن ایجاد می شود. امروزه روشهای ابتکاری برای جلوگیری از پیری پوست مانند تزریق ژل رواج فزاینده ای پیدا کرده است. با کمک روش ژل می توانید جوانی پوست را بازیابی کرده و آن را به زیبایی و طراوت بازگردانید.

اگر به دنبال تکنیک های زیبایی برای جوانسازی پوست خود هستید ، بهتر است به تزریق ژل فکر کنید. در روش معرفی پرکننده ها برای پوست یا ژل های زیر پوست ، مواد خاصی که حجم پوست را افزایش داده و با آن افتادگی و چین و چروک را از بین می برد وارد می شوند. تزریق ژل همچنین برای بزرگ شدن لب ها و گونه ها و جوانسازی کامل ظاهر لب ها و گونه ها استفاده می شود. پرکننده ها و ژل ها اثر مثبت و طولانی مدت دارند و در عوض باعث ایجاد درد و ناراحتی نمی شوند. اگر می خواهید تزریق ژل انجام دهید ، می توانید با متخصصان ما در آدرس زیر تماس بگیرید کلینیک فیزیکی رازی با Razi Fitness تماس بگیرید تا بدانید کدام نوع پرکننده برای شما مناسب است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع و مزایای تزریق ژل یا تعیین وقت قبلی می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ – ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ – ۰۲۱۸۸۰۲۵۳۵۰ لطفا تماس بگیر.

بهترین انواع تزریق ژل صورت


انواع مختلفی از ژل های تزریقی وجود دارد. موارد زیر بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند:

اسید هیالورونیک

اسید هیالورونیک باعث صاف شدن و افزایش حجم پوست می شود. این ماده در بهبود فوری زخم ها و سایر ضایعات پوستی نقش اساسی دارد. اسید هیالورونیک نوعی پرکننده برای پوست است. برای ورود به آن ، پوست قبلاً از بی حسی موضعی (کرم یا ژل) استفاده می شود. این ماده توسط یک فرایند بیومکانیکی تولید می شود و بنابراین استفاده از آن بسیار ایمن است.

الاستین

الاستین پروتئینی است که به طور طبیعی در بافت ها و پوست وجود دارد. این ماده باعث می شود پوست کش دار و فشرده شود (شل و افتاده نباشد). هنگام استفاده از الاستین ، افتادگی پوست برداشته می شود و پوست به حالت قبلی خود برمی گردد. الاستین همچنین به صاف شدن پوست و از بین بردن چین و چروک های پوست کمک می کند.

کلاژن

کلاژن ماده ای است که در لایه های زیرین پوست تولید می شود. این ماده باعث تقویت و تقویت بافت های پوست می شود. سلولهایی به نام فیبروبلاست مسئول تولید کلاژن هستند. برای حفظ کلاژن در پوست شما باید مقدار زیادی ویتامین C استفاده کنید. در پرکننده ها از کلسیم هیدروکسی پلاتین برای تولید کلاژن استفاده می شود. البته ، ژل های کلاژن دیگر از حیوانات گرفته شده است ، بنابراین توصیه نمی شود.

تزریق فیلر چه مزایایی دارد؟


در اینجا برخی از مزایا و موارد استفاده از پرکننده ها آمده است:

جوانسازی و افزایش حجم و طراوت پوست

با افزایش سن ، چربی زیر پوست به طور طبیعی تجزیه شده و کوچکتر می شود. چربی زیر پوست باعث قرمز شدن پوست و صاف شدن آن می شود. با کاهش چربی ، حجم پوست کاهش می یابد و چین و چروک روی پوست ظاهر می شود. پرکننده ها با این فرایند مقابله کرده و حجم از دست رفته را بازیابی می کنند.

مناسب برای لب ها

می تواند به عنوان یک پرکننده برای برجسته کردن و استفاده شود حجم لب استفاده شده. با تزریق ژل می توانید لب های خود را کوچکتر و نازک تر ، بزرگتر و حجیم تر کنید. تزریق ژل همچنین چین و چروک های دور لب را از بین می برد و در نتیجه لب ها شکل زیباتر پیدا می کنند.

گونه ها را متمایز کنید

یکی دیگر از مزایای تزریق ژل افزایش گونه ها وجود دارد. با تزریق ژل به گونه ها ، شکل گونه ها بهبود یافته و جوانی و شادابی گونه ها بازیابی می شود. علاوه بر این ، در برخی افراد به دلیل از دست دادن چربی ناحیه کف (لب) خالی شده است که با تزریق ژل این مشکل برطرف می شود.

درمان جایگزین بوتاکس

ژلها می توانند فعالیت ماهیچه های صورت که باعث ایجاد چین و چروک می شوند را به طور موقت محدود کنند. همچنین از ایجاد خطوط عمیق روی صورت جلوگیری می کند ، بنابراین با این روش می توانید پوست را جوان کنید. نتایج تجویز ژل باعث جراحی می شود لیفت صورت تا حد امکان به تعویق افتاد. این روش بسیار ساده تر و هزینه کمتری نسبت به جراحی صورت دارد.

از بین بردن جای زخم

فیلر را می توان در مناطقی از پوست تزریق کرد که جای زخم و بخیه باقی می ماند تا زخم کمتر قابل توجه شود. برخی از بیماری های پوستی مانند آکنه نیز می توانند باعث گودی چشم شوند. با تزریق ژل و پر کردن این تورفتگی ، پوست بسیار صاف تر به نظر می رسد. بنابراین تزریق ژل انتخاب خوبی برای از بین بردن جای زخم و زخم است.

کلاژن پوست را بهبود می بخشد

با افزایش سن ، تولید کلاژن در پوست به تدریج کاهش می یابد. کلاژن یکی از اجزای اصلی بافت پوست است. بنابراین ، با تولید کلاژن ، بافت پوست بطور قابل توجهی پیر می شود و چین و چروک ایجاد می شود و بافت پوست خشن می شود. ژل تزریقی نه تنها حاوی کلاژن است ، بلکه پوست را تحریک می کند تا کلاژن طبیعی تری تولید کند ، بنابراین پوست شما به طور طبیعی جوان می شود.

علائم اولیه پیری پوست را کاهش دهید

با افزایش سن ، خاصیت ارتجاعی پوست کاهش می یابد ، پوست افتادگی و افتادگی پیدا می کند و حجم و طراوت پوست از بین می رود. همچنین منجر به عمیق شدن و افتادگی پوست می شود. با تزریق ژل می توانید حجم از دست رفته پوست را بازیابی کرده و از افتادگی پوست جلوگیری کنید. تزریق ژل چین و چروک های پیشانی ، بین ابروها (خط اخم) ، اطراف چشم ها ، اطراف لب ها و کناره های بینی را از بین می برد (خط خنده).
سایر مزایای پرکننده های پوست عبارتند از:

  • این روش غیرجراحی است و نیازی به دوره نقاهت ندارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که Zell را زیر پوست معرفی کنید که باعث طراوت ، حجم و جوانسازی پوست می شود.
  • انجام چندین تزریق در طول دوره درمان به پوست شما اجازه می دهد به طور طبیعی کلاژن بیشتری تولید کند ، ظاهر پوست شما را بهبود بخشد و چین و چروک ها را از بین ببرد.
  • اثر ژل از 9 ماه تا یک سال طول می کشد.
  • تزریق ژل می تواند نتایج بسیار طبیعی داشته باشد که بر حرکات صورت تأثیر نمی گذارد.

نحوه تزریق ژل چگونه است؟


ژل های تزریقی برای زنان و مردان استفاده می شود. البته بیشترین نواحی تحت درمان پوست مردان تا حدودی متفاوت است. تزریق ژل معمولاً 30 دقیقه پس از بی حسی موضعی یا استفاده از ژل بی حسی انجام می شود. در برخی موارد ، بلاک عصبی مانند بیهوشی دندان تزریق می شود و سپس فیلر زیر پوست تزریق می شود. 20 تا 30 دقیقه طول می کشد. مدت زمان دقیق جلسه درمان بستگی به نوع بیهوشی ، تکنیک تجویز و ناحیه تحت درمان دارد.

مراقبت بعد از تجویز ژل


مانند هر عمل زیبایی ، پس از استفاده از ژل روی پوست باید از آن به خوبی مراقبت کرد. شما باید از یک کرم ضد آفتاب با کیفیت خوب استفاده کنید. همچنین بخش مهمی از برنامه سلامت و جوانی پوست شما است که پیری پوست را برای مدت طولانی به تاخیر می اندازد.

ماندگاری ژل


بسته به نوع ژل تزریق شده ، نتایج تزریق از 6 ماه تا دو سال باقی می ماند. در مورد پرکننده های نیمه دائمی و دائمی ، نتایج تزریق تا 5 سال ذخیره می شود و در برخی موارد گزارش هایی از عملکرد طولانی مدت ژل وجود دارد.

تزریق ژل در دوران بارداری و شیردهی


تزریقات وارد جریان خون نمی شوند و بنابراین در دوران شیردهی و بارداری خطرناک نیستند. هر دو ژل تزریقی و محصولات ضد چروک پوست مانند بوتاکس و دیسپورت جذب متابولیسم بدن می شوند و بنابراین خطری برای مادر ندارند.

عوارض جانبی تجویز ژل


در روش استفاده از ژل در زیر پوست ، یک ماده مایع تزریق می شود. این به سرعت حجم پوست را افزایش می دهد. این روش می تواند عوارض جانبی احتمالی داشته باشد ، از جمله:

  • تورم موقت
  • انحراف مواد تزریق شده توسط بافت بدن (واکنش به مواد)
  • عفونت ناحیه مورد نظر
  • خارش ، حساسیت و قرمزی اگر سابقه واکنش های آلرژیک دارید ، توصیه می شود ژل را تزریق نکنید. در غیر این صورت ، با یک متخصص مشورت کنید.

    هزینه تزریق ژل


هزینه تزریق ژل بسیار متفاوت است و به عوامل زیادی بستگی دارد ، از جمله دستمزد پزشک ، نوع ژل استفاده شده و تعداد مناطقی که نیاز به تزریق ژل دارد.

دیدگاهتان را بنویسید