تزریق فیلر (ژل) ، پروتزهای چربی و لب برای صاف شدن و حجم لب


وجود لب های بزرگ و آشکار همواره به عنوان یکی از عناصر زیبایی شناخته شده است. بزرگ شدن لب با پروتز یا تزریق ژل یا تزریق چربی لب ها را حجیم و قابل توجه می کند و زیبایی کل صورت را بهبود می بخشد. به خصوص افرادی که لب های باریک دارند می توانند از این تکنیک ها سود ببرند. زمان بهبودی پس از بزرگ شدن لب بسیار کوتاه است ، بنابراین این روش یکی از ساده ترین روش ها برای بهبود زیبایی صورت است.

زیبایی و ظاهر لب ها برای بسیاری از زنان و حتی مردان یک موضوع بسیار مهم است. با افزایش سن ، میزان استروژن کاهش می یابد و به مرور زمان حجم لب ها بتدریج کاهش می یابد و تنگ می شود. بزرگ شدن لب تزریق ژل و تزریق چربی و ایمپلنت می تواند ظاهر لب ها را بهبود بخشد و با ظاهری کاملا طبیعی ، لب های باریک را حجیم و شکننده کند. کلینیک تناسب اندام رازی با استفاده از تکنیک های تزریق چربی ، تزریق ژل (فیلر) و پروتز لب ، لب های شما را بر اساس جدیدترین تکنیک های روز دنیا برجسته می کند. برای اطلاعات بیشتر و یا تعیین وقت قبلی می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ – ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ – ۰۲۱۸۸۰۲۵۳۵۰ لطفا تماس بگیر.

نامزدهای ایده آل برای بزرگ کردن لب


بزرگسالان در هر سنی می توانند کاندیدای خوبی برای بزرگ کردن لب باشند. افرادی که به طور طبیعی لب های نازکی دارند یا به دلیل افزایش سن لب هایشان کوچک شده است ، نتایج بسیار خوبی از این جراحی به دست می آورند. همه افرادی که مایل به انجام عمل جراحی بزرگ کردن لب هستند باید از سلامت کامل برخوردار بوده و واقعاً منتظر نتایج جراحی باشند.

اقدامات قبل از عمل


بیماران باید قبل از عمل جراحی بزرگ کردن لب از برخی دستورات پزشک پیروی کنند. در مواردی که نیاز به لیپوساکشن یا جایگزینی لب است ، بیماران باید:

  • چند هفته قبل از عمل ، مصرف برخی داروها ، داروهای گیاهی و ویتامین ها را متوقف کنید.
  • شب قبل از عمل از خوردن و نوشیدن مایعات بعد از ساعت 12 شب خودداری کنید.
  • هنگام مراجعه به کلینیک ، لباس های گشاد و راحت بپوشید.
  • هنگام مراجعه به کلینیک ، از استفاده از لوازم آرایشی و استفاده از جواهرات و لنز خودداری کنید.

انواع روش های بزرگ کردن لب


بسته به نیازها و اهداف بیمار برای بزرگ شدن لب ، می توان از روش های متفاوتی استفاده کرد تا بیمار به ظاهر دلخواه برسد. روشهای موجود:

پروتز لب

پروتز لب (ایمپلنت) یکی از روش های جدید بزرگ کردن لب است.

فواید پروتز

ایمپلنت یا پروتز لب یک روش دائمی بزرگ شدن لب است که نتایج قابل توجه و محسوسی نسبت به ژل های تزریقی دارد و بنابراین برای بیمارانی که طبیعتاً لب های باریکی دارند گزینه مناسبی است. مزیت اصلی این روش این است که نتایج دائمی و ژل های تزریقی هستند – موقت و پس از مدتی جذب بدن می شوند.

جراحی پروتز لب

عمل پروتز لب نسبتاً ساده است و حدود یک ساعت به طول می انجامد. پزشک ابتدا یک برش کوچک روی لب ایجاد می کند. در بیشتر موارد ، برش هایی در گوشه لب ایجاد می شود. البته برش بسته به تکنیک جراحی می تواند در جاهای دیگر ایجاد شود. سپس پزشک یک کانال کوچک در لب ایجاد می کند تا پروتز باز شود. بازکردن این تونل کوچک در لب برای قرار دادن صحیح ایمپلنت در لب و ایجاد نتایج طبیعی بسیار مهم است. سپس جراح پروتز لب را در این تونل قرار می دهد و آن را به بافت لب می چسباند. سپس پروتز لب به طول مناسب بریده می شود و برش روی لب بسته می شود.

پروتز لب چه عوارضی دارد؟

در مقایسه با سایر جراحی های زیبایی ، خطرات و عوارض پروتز لب بسیار کم است. با این حال ، بهتر است از خطرات و عوارض احتمالی این جراحی مطلع باشید. برخی از این عوارض احتمالی شامل رد پروتز توسط بافت بدن ، عفونت ، جابجایی پروتز ، ترک زخم جراحی و سفت شدن لب ها می شود. با انتخاب یک جراح مجرب و ماهر که دانش بالایی در مورد انجام این جراحی دارد ، می توانید خطر این عوارض را کاهش دهید.

تزریق ژل

یکی از روشهای صاف کردن لب ، وارد کردن ژل (فیلر) به لب است.

مزایای تزریق ژل لب

پزشکان معمولاً از حجم و ترشح لب استفاده می کنند ژل های تزریقی استفاده کنید. روش های تجویز ژل و همچنین موادی که برای تزریق ژل استفاده می شود بسیار متنوع است و بنابراین بیماران با گزینه های زیادی روبرو هستند. اکثر بیماران می گویند بزرگترین مزیت تزریق ژل لب این است که از ظاهر خود اطمینان بیشتری دارند. تزریق زل ظاهر قابل مشاهده و باشکوه لب ها را بازیابی می کند. برآمدگی لب ها نیز باعث سازگاری بیشتر اجزای صورت با یکدیگر می شود.

ویژگی های تزریق ژل لب

ژل تقویت کننده لب با نتایج دلپذیری همراه است که تنها پس از 30 دقیقه ظاهر می شود. معمولاً نیازی به انجام بیهوشی نیست زیرا خود ژل حاوی مقداری لیدوکائین یا بیهوشی دیگر است. نتایج تزریق ژل روی لب ها موقتی است ، زیرا بدن در نهایت این مواد را جذب می کند. ماندگاری این نتایج در افراد مختلف متفاوت است ، اما به طور متوسط ​​6 ماه است. معمولاً به بیمارانی که می خواهند پروتز لب بسازند و لب های خود را بزرگ کنند ، توصیه می شود ابتدا ژل لب را تزریق کنند تا متوجه شوند آیا پروتز لب نتایج مطلوب را به همراه خواهد داشت یا خیر.

خطر تزریق ژل روی لب

اگرچه تزریق ژل لب معمولاً با عوارض جانبی بسیار کمی همراه است ، پاسخ بیمار به تزریق بستگی به نوع ژلی که انتخاب می کند و میزان بهبود بدن وی بستگی دارد. عوارض جانبی تزریق ژل ، که بسیار خفیف است ، قرمزی ، کبودی ، تورم ، درد ، حساسیت و عفونت است. با چند اقدام ساده می توان این عوارض جانبی را کاهش داد و همه این عوارض جانبی طی چند روز از بین می روند. یک عارضه جدی تر و خطرناک واکنش آلرژیک به ژل تزریق شده است ، که البته نادر است.

تزریق چربی

تزریق چربی یکی دیگر از روش های جدا کردن و فرم دهی لب ها است.

مزایای لیپوساکشن

برای بیمارانی که دوست دارند لب های حجیم و قابل توجه تری داشته باشند ، اما دوست ندارند ماده خارجی را به بدن تزریق کنند ، روش تزریق چربی عالی روی لب ها ژل های تزریقی از بافت های بدن حیوان به دست می آید ، اما در روش تجویز چربی از چربی خود بیمار استفاده می شود و نتایج بسیار طبیعی است. یکی از مزایای اصلی این روش این است که به ندرت باعث ایجاد واکنش آلرژیک در بیمار می شود زیرا ماده مورد استفاده از بدن خود بیمار گرفته شده است. تزریق چربی یک روش سرپایی آسان است و بهبود تنها چند ساعت طول می کشد ، پس از آن بیمار می تواند به خانه بازگردد و فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرد. نتایج این عمل ظاهری بسیار طبیعی و ملایم دارد و این نتایج به مدت 6 ماه تا بیش از یک سال باقی می ماند.

روش انتقال چربی

در روش معرفی چربی ابتدا استفاده می شود تزریق چربی بخشی از چربی از نواحی بدن مانند شکم و ران گرفته می شود. این لیپوساکشن تغییرات زیادی در این ناحیه از بدن ایجاد نمی کند در صورتی که نیازی به انجام همزمان لیپوساکشن و لیپوساکشن نباشد. پس از لیپوساکشن ، چربی به دست آمده غنی شده و با یک سوزن بسیار ظریف با سرنگ به لب تزریق می شود. تزریق فقط دو نقطه قرمز کوچک روی لب ایجاد می کند که شعاع آنها کمتر از 0.2 سانتی متر است.
تزریق چربی معمولاً تحت بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی انجام می شود. انتخاب بیهوشی بستگی به جراح دارد. این روش برای بیمارانی که می خواهند میزان رسوب چربی را در یک یا دو ناحیه خاص کاهش دهند و در عین حال می خواهند لب های قابل توجه تری داشته باشند ، ایده آل است.

خطر لیپوساکشن

تزریق چربی یک روش کم خطر است ، اما مانند هر جراحی دیگری ، ممکن است عوارض جانبی داشته باشد. این عوارض می توانند در محل لیپوساکشن یا تجویز چربی رخ دهند و شامل عفونت ، خونریزی ، تورم و درد خفیف می شوند. یکی از معایب این روش که پزشکان سعی می کنند تا آنجا که ممکن است با آن مبارزه کنند این است که انتقال چربی باعث از بین رفتن تعدادی از سلول های چربی می شود. جراحان باتجربه از روش های مختلف برای جلوگیری از این امر استفاده می کنند ، به عنوان مثال ، به جای یک تزریق چربی ، تزریق را به صورت مرحله ای انجام می دهند.

نتایج مورد انتظار بعد از لیپوساکشن


بزرگ کردن لب با تزریق ژل یا چربی یا پروتز لب معمولاً در مطب یا کلینیک پزشک انجام می شود. زمان بهبودی پس از بزرگ شدن لب در بیماران مختلف متفاوت است و بستگی به تکنیک مورد استفاده برای بزرگ کردن لب دارد. اما در صورت عدم استفاده از بیهوشی عمومی برای جراحی ، اکثر بیماران می توانند ظرف یک روز بهبود یابند. بعد از هرگونه عمل بزرگ کردن لب می توان انتظار تورم و کبودی را داشت. در صورت استفاده از روش تزریق زل ، تورم حدود یک هفته ادامه می یابد و در صورت استفاده از روش تزریق چربی ، تورم می تواند تا سه هفته طول بکشد. میزان درد و ناراحتی بعد از عمل جراحی بسیار کم است و به ندرت نیاز به تجویز مسکن است.

هزینه بزرگ کردن لب چقدر است؟


هزینه بزرگ کردن لب در بیماران مختلف متفاوت است و به عوامل زیر بستگی دارد:

دیدگاهتان را بنویسید