رژیم لاغری سریع

تدارک ۳۳ ویژه برنامه برای روز قدس در سیمای مراکز استان‌هاسیمای مراکز استانی صدا و سیما با ۳۳ ویژه برنامه راهپیمایی روز قدس را به صورت زنده از طریق شبکه‌های استانی و سراسری پوشش می‌دهند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما،  بر این اساس مقرر شده است ۳۳ ویژه برنامه در ۳۳ مرکز استانی با عناوین مختلف همچون «قدس گینه»، «از نهر تا بحر»، «جمعه همدلی»، «سلام بر قدس»، «جمعه رهایی، «زیتون سرخ»، «قبله اول، «قدس لنان»، «وعده قرن»، «راه قدس و ویژه برنامه قدس»، به صورت زنده و از نخستین ساعات برگزاری راهپیمایی در مراکز و شهرهای مختلف روی آنتن برود.

بخشی از این برنامه در فضای استودیویی و شامل گفت‌وگو با چهره‌های ورزشی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی استان‌ها، پخش سرودها و نماهنگ‌هایی با محوریت قدس و آزادی قبله اول مسلمین و وله‌های مختلف تصویری است و بخش دیگر، حضور گزارشگران و تصویربرداران مراکز در مسیرهای از پیش تعیین شده راهپیمایی و گفت‌وگو با اقشار مختلف مردم که در این روز برای حمایت از قدس شریف به خیابان‌ها آمده‌اند خواهد بود.

با برنامه‌ریزی صورت گرفته، ۱۱۲ استودیو و فضای بیرونی شامل حسینیه‌ها، خیابان‌ها، میادین و دیگر مکان‌های اجتماع مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس، برای برقراری ارتباط زنده سیمای استان‌ها با شبکه‌های سراسری در نظر گرفته شده است.

این ارتباط ها در فواصل گوناگون و با شبکه‌های مختلف سراسری صورت می‌گیرد و شبکه «شما» نیز در قاب‌های مشترک، اقدام به پخش آنها می‌کند.

انتهای پیام