تخریب ۹۰ مورد ساختمان غیر مجاز در شهرستان کرمی



ایسنا/ اردبیل رئیس اداره راهداری و حمل و نقل زمینی شهرستان الکرمی از شناسایی، تخریب و جلوگیری از ۹۰ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در شهرستان الکرمی طی هفت ماه گذشته خبر داد.

علی باب زاده ۳ آبان ماه در بازدید از محور قره آغاج با تشریح اینکه حفظ و حراست از فضای راه ها به عنوان سرمایه ملی یکی از وظایف مهم راهداران است، اظهار داشت: در هفت ماه گذشته با وجود ترافیک و ترافیک. گشت زنی در محورها به ۳۰ نفر از متخلفان اخطار کتبی و متخلفان فضای جاده ای ۱۹ کارگاه پلمپ، ۲۰ تابلوی غیرمجاز برچیده و ۱۹ پروانه ساختمانی با حکم قضایی در این شهرستان صادر شد.

با اشاره به اینکه در مدت مذکور ۵۶ هزار و ۵۷۷ مسافر از ۴ پایانه مسافربری شهرستان کرمی جابجا شدند، تصریح کرد: این تعداد مسافر با ۹۶ دستگاه اتوبوس، مینی بوس و سواری به مقاصد مختلف جابجا شدند.

و رئیس اداره راهداری و حمل و نقل زمینی شهرستان گرمی حمل ۴۵ هزار تن کالا توسط ۳ شرکت حمل و نقل بار در ۷ ماه گذشته از این شهرستان را یادآور شد و گفت: دام زنده، محصولات کشاورزی، انواع چوب و مواد معدنی از جمله کالاهای حمل شده است.

پاپازاده با بیان اینکه طی هفت ماه گذشته ۷۸ هزار مترمکعب از پیچ ها و نقاط حادثه خیز در محورهای اصلی، فرعی و روستایی شهرستان کرمی اصلاح شد، گفت: ۲۹ هزار متر شیب سطحی در مسیر اصلی. و راه های فرعی این شهرستان در مدت مذکور اصلاح شد.

اصلاح، تعمیر و ارتقاء ۲۵۲ شاخه گاردریل، چمن زنی اطراف تابلوها در تمامی محورها به منظور بهبود دید راننده، رنگ آمیزی ۳۳۴ متر سرعت یونجه، ۱۱ پرش چینی از قرنیز پل اصلی جاده، تعمیر و نصب ۹۶ تابلوی اطلاعاتی دو پایه – تعویض ۹۷۳ تابلو فرسوده – تعمیر و نصب ۸۷۵ تابلو و رنگ آمیزی ۱۰۵۳ تابلو از پایه تابلوها از دیگر اقدامات مهم کاربران جاده ای در هفت ماه گذشته است.

و رئیس اداره حمل و نقل زمینی و راهداری شهرستان کرمی با یادآوری اینکه طی هفت ماه گذشته ۴۳۲ کیلومتر از شانه جاده شهرستان کرمی تعمیر شده است، تصریح کرد: در مدت مذکور ۵۰۰ متر انجام شده است. تعمیر، لکه گیری و آسفالت. نقاط حادثه خیز مسیر عریض در بالکن سرازیری.

بابازاده با اشاره به اینکه در هفت ماه گذشته ۲ هزار و ۳۸۰ کیلومتر از بزرگراه برکچای رازی شیشه‌کاری و روکش آسفالت شد، گفت: ۳ کیلومتر از پروژه راه روستایی چرت‌کولو و دمیرچی بهسازی شد.

وی افزود: در مدت مذکور ۴ کیلومتر از محور کرمی – انگوت توسط عوامل راهداری لکه گیری و آسفالت شد.

انتهای نامه