تخریب کارگاه خانگی تولید شیشه در جنوب غرب تهرانپنجمین رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری چهار نفر که در یک منزل مسکونی کارگاه تولید شیشه راه اندازی کرده بودند، خبر داد.

سرهنگ پیمان لطیفی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران؛ وی در این خصوص گفت: چندی پیش بر اساس گزارش های رسیده به پلیس مشخص شد فردی به همراه تعدادی از همدستانش در منزل شخصی خود کارگاه تولید مواد مخدر صنعتی شیشه راه اندازی کرده و در همین راستا ، ماموران کلانتری و در تحقیقات اولیه خود متوجه صحت گزارش دریافتی شدند.

وی با بیان اینکه برای دستگیری این فرد هماهنگی لازم با مقام قضایی انجام شد، گفت: ماموران پس از چندین بار مراجعه بدون پاسخگویی به منزل در نهایت در عملیاتی با مجوز قضایی وارد منزل شدند. چهار متهم دستگیر و به مقر پلیس منتقل شدند.

لطیفی با اشاره به بازرسی از محل فعالیت این افراد گفت: ماموران در بازرسی متوجه شدند که این افراد ۶ دوربین مخفی و بسیار کوچک در نقاط مختلف منزل و کوچه نصب کرده اند تا بر تردد خودروها نظارت کنند. محوطه. کوچه من یک نظر دارم. آنها در روز دستگیری با نظارت پلیس سعی کردند از باز کردن در خودداری کنند اما موفق به یورش به پلیس نشدند و قبل از فرار دستگیر شدند.

رئیس پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه این کارگاه در شهرستان ولیصر قرار داشت، تصریح کرد: ماموران در بازرسی از این کارگاه خانگی تولید مواد مخدر شیشه حدود پنج کیلوگرم و ۸۰۰ گرم مواد مخدر صنعتی کشف و ضبط کردند. شیشه.

وی با بیان اینکه چهار متهم که همگی حدودا ۴۰ ساله هستند در بازجویی به جرم خود اعتراف و راهی دادگاه شدند.

انتهای پیام