تامین آب آشامیدنی پایدار اصفهان در نیمه دوم امسالاسنا / اصفهان سخنگوی شرکت آبفای استان اصفهان از تامین پایدار آب شرب اصفهان در نیمه دوم امسال خبر داد و گفت: جای نگرانی نیست.

خبرگزاری دانشجویان پاکستان (PSNA) امروز در گزارشی با عنوان ذخیره سازی سد جاده زاینده تا آذرماه به وضعیت ذخیره سازی و آب شرب سد جاده زاینده در اصفهان پرداخت. در این خصوص مدیر روابط عمومی و سخنگوی شرکت آبفای استان اصفهان اعلام کرد: جای نگرانی نیست و تا شروع بارندگی در دی ماه و افزایش ظرفیت سد، این شرکت به وظایف خود عمل خواهد کرد. وظیفه در مورد عرضه پایدار از آب آشامیدنی

تاکید می شود ذخیره فعلی سد جاده زاینده قطعا برای تامین آب شرب تا آغاز فصل بارندگی کافی است و در صورت همکاری و مدیریت استفاده بهینه از آب قطعا مشکلی در تامین پایدار شرب وجود نخواهد داشت. اب. همچنین به منظور نظارت بر وضعیت منابع آب شرب، جلسات منظم و هفتگی مسئولان آبفای شهرستان با شرکت مهندسی آبفای کشور برگزار می‌شود و این شرکت تمام تلاش خود را برای تامین آب و فاضلاب پایدار به کار خواهد گرفت. آب آشامیدنی با برنامه ریزی منسجم و استفاده از سیستم های کنترل هوشمند.

کیفیت آب شرب نیز خط قرمز شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان است و آبی که به دست مردم می رسد از نظر استانداردهای شیمیایی و میکروبی دائماً کنترل می شود.

انتهای پیام