تاخیر آمریکا در مذاکره با ایران نشان دهنده ناتوانی غرب استایسنا/ اردبیل امام جمعه اصلاندوز گفت: تعلل آمریکا تا کنون در روند مذاکرات نشان از ناتوانی آمریکایی ها در قبال ایران دارد.

حجت الاسلام محمد جعفرزاده در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان اصلاندز به مناسبت روز کارمند اظهار داشت: کارکنان در نظام اسلامی از توانمندی های بالایی برخوردار هستند و اساسا اقدامات مدیران ما بر اساس افراد متخصص و متخصص شکل می گیرد. نظرات کارکنان و در نتیجه در جهت تصمیم گیری ها نقش پر رنگی دارد.

وی خاطرنشان کرد: آراسته بودن کارگران در نظام اسلامی به فضایل اخلاقی مورد تاکید اسلام، آنان را به چهره های مطلوبی در افکار عمومی تبدیل می کند.

امام جمعه اصلاندوز گفت: کارکنان باید مراقب باشند حتی اگر روند اداری مانع از رفع سریع مطالبات مردم شود، حداقل با رفتار خوب، از آسیب آنها جلوگیری می کند، اما نعمتی برای همه ماست، پس مراقب باشید. باید به امور مردم بر همه چیز اولویت داده شود.»

جعفرزاده در تشریح روند مذاکرات تصریح کرد: ایران همواره کشوری در مسیر وفای به عهد بوده و ضمن برخورداری از قدرت و قدرت، علاقه مند به رعایت قواعد بین المللی نیز هست.

وی افزود: همه دنیا شاهد بوده اند که در ماجرای برجام، آمریکا با گستاخی و بی ادبی از برجام خارج شد، اما به خود ثابت کردند که هژمونی و عظمت ایران از محدوده منتقدانش خارج است. خیال پردازی.

جعفرزاده افزود: تعللی که آمریکا تاکنون در روند مذاکرات انجام داده است و از سوی دیگر حرف هایی که شما می زنید نشان از ناتوانی آمریکایی ها در رابطه با ایران دارد.

وی گفت: بایدن به دلیل انتخابات پیش رو در آمریکا، فشارهای اروپایی‌ها و صهیونیست‌ها فشارهای متفاوتی را در رابطه با توافق پیش روی خود می‌بیند، اما هدف از بین بردن روند مذاکرات و تاخیر است. حقیقت این است که آنها متعهد به ایجاد فضا و قطبی سازی داخلی هستند تا تصمیم گیرندگان را وادار به نکول کنند.

امام جمعه اصلاندوز تاکید کرد: ایران اندکی از منافع مردم عدول نخواهد کرد و به فضل الهی با خنثی شدن تحریم ها به رونق اقتصادی دست خواهد یافت.

انتهای پیام