رژیم لاغری سریع

بی نیازی کشور از لوله های بدون درز با فعالیت لوله گستر اسفراینایسنا/خراسان شمالی نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی، فعالیت مجموعه صنعتی لوله گستر اسفراین را باعث بی نیاز شدن کشور به بیگانگان از لوله های بدون درز دانست.

حجت الاسلام  والمسلمین رضا نوری طی بازدید از مجتمع لوله گستر اسفراین ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی پرسنل این مجموعه، تولید لوله های بدون درز را خدمتی قابل تحسین و افتخار آمیز توسط استان خراسان شمالی که جزء  استان های محروم کشور در حوزه صنایع  نفتی است، دانست.

امام جمعه بجنورد با بیان اینکه لوله های بدون درز برای صنایع نفت، گاز و پتروشیمی احتیاج مان از بیگانگان را مرتفع کرده است، افزود: انگیزه بالای مهندسان و پرسنل شرکت سبب شده نام لوله گستر در کشور مطرح شود و با گذر از زیان دهی، به سوددهی برسد و قطعا با استعداد ها و تلاش های مهندسین و کارگران این مجتمع صنعتی می توان فضاسازی دشمنان برای تحریم را خنثی کرد.

وی دستاورد های انقلاب را سربلندی ملت، دوری از وابستگی و نگاه های تحقیر آمیز نظام های استکباری دانست که در این راستا جنگ ۸ سال دفاع مقدس، تحریم و ترورها، ایجاد فضاهای تبلیغاتی علیه نظام و بمباران زیر ساخت ها و… هزینه هایی است که متحمل شدیم تا عزتمندانه استقلال در کشور حاکم باشد.

به گفته وی برای تداوم عدم وابستگی های نظام بعد از ۴۳ سال  نیاز به فعالیت و جهاد داریم و هم اکنون دشمنان با تحریم ها به دنبال صنایع کشومان هستند تا نارضایتی حکمفرما شود و به نظام های زیاده خواه وابسته شویم.

به گفته وی با استعدادها و انگیزه الهی و دینی، مهندسان و کارگران این مجتمع صنعتی قطعا می توان فضاسازی تحریم دشمنان را خنثی کرد.

مدیرعامل مجتمع صنعتی لوله گستر اسفراین نیز اولویت امسال این مجتمع صنعتی را نوسازی و تعمیر تجهیزات بیان کرد.

مازیار زند در حاشیه بازدید نماینده ولی فقیه خراسان شمالی، امام جمعه و فرماندار و سایر مدیران شهرستان اسفراین، شعار امسال مجتمع صنعتی لوله گستر را نوسازی و تعمیر تجهیزات و دستگاه های فرسوده این مجتمع بیان کرد.

وی کارخانه لوله گستر را تنها تامین کننده لوله های بدون درز نفتی معرفی کرد که صنعت نفت کشور وابسته به آن به عنوان تنها تامین کننده لوله های نفت در کشور است.

مدیرعامل مجتمع صنعتی لوله گستر اسفراین با بیان قدمت این مجتمع صنعتی به سودده شدن آن از سال ۹۹ اشاره کرد و افزود: مجتمع صنعتی لوله گستر اسفراین با همین تجهیزات و امکانات موجود، سالانه بین ۸ تا ۹ هزار تن تولید داشت که سال ۹۹ تولیدات این مجتمع به ۲۳ هزار و ۷۰۰ تن و در سال ۱۴۰۰ نیز رکورد شکنی تاریخی رقم خود و ۳۰ هزار تن تولید به ثبت رسید که اگر موانع قطعی گاز و برق مرتفع شود امسال برنامه ریزی برای تولید ۳۵ هزار تن است.

وی با تاکید این موضوع که خارج کردن شرکت از زیان و ارائه سود به سهام داران و انجام بخشی از مسئولیت های اجتماعی به واسطه سودده بودن شرکت تحقق یافته است، اظهار کرد: با ارائه مسئولیت اجتماعی بخشی از نیاز های داخل شهرستان و استان را برآورده کردیم و امیدواریم تداوم این روند بتواند شرایط را برای ارائه خدمات بیشتر برای انجام مسئولیت های اجتماعی دوچندان کند.

انتهای پیام