بیش از ۲۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در پایتخت کشف شد/ بیش از ۲۸۰۰ معتاد متجاهر جمع آوری شدندرئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری ۳۶ قاچاقچی و کشف ۲۰۲ کیلوگرم مواد مخدر در اجرای طرح های امنیتی در محلات طی ده روز گذشته خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ ضرغام آذین با اعلام این خبر گفت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با متخلفان جامعه، پس از برگزاری جلسه توجیهی کارکنان و شناسایی نقاط جرم خیز و آلوده، در چندین محله، طرح ایمن سازی محلات اجرا شد. مراحل ۱۰ روز پیش در شهر تهران به ویژه در مناطق مرکزی پایتخت انجام شد.

وی افزود: تیم های عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر موفق شدند یک هزار و ۳۳۰ خرده فروش و توزیع کننده مواد مخدر را علاوه بر ۳۶ قاچاقچی در تهران دستگیر کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ افزود: ماموران در بازرسی از متهمان دستگیر شده ۲۰۲ کیلوگرم مواد مخدر سنتی و صنعتی کشف و ضبط کردند.

آذین ادامه داد: همچنین در این مدت تیم های اجرایی پایگاه های پلیس مبارزه با مواد مخدر، عوامل یگان امداد و کلانتری های کلانتری هفتم و ششم فاتپ ۲ هزار و ۸۵۸ معتاد را جمع آوری کردند که این افراد برای بازپروری اعزام شدند. مراکز

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب تایید کرد: اجرای طرح امنیت در سطح محله با هدف تثبیت نظام و امنیت به صورت مستمر در سطح شهر تهران اجرا می شود.

انتهای پیام