بیش از یک میلیون و ۲۱۸ هزار نفر در ۱۰ روز سفر می کنندایسنا/ خراسان رضوی مدیر عامل بهره برداری قطار شهری شهرداری مشهد گفت: طی ده روز گذشته بیش از یک میلیون و ۲۱۸ هزار نفر از خطوط قطار شهری تردد کردند.

وحید مبین مقدم گفت: طبق آمار از ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ تا ۴ فروردین ۱۴۰۱ حدود ۱۲۱۸۳۸۶ نفر از خطوط ۱ و ۲ قطار شهری تردد کردند. از این تعداد ۸۰۰۰۵۲ نفر از طریق خط ۱ و ۴۱۸۴۳۴ نفر از طریق خط ۲ تردد کردند.

وی افزود: یعنی از ۲۵ اسفند ۹۹ تا ۴ فروردین ۱۴۰۰ حدود یک میلیون و ۷۵ هزار و ۷۳۲ نفر از طریق خطوط قطار شهری تردد کردند.

مبین مقدم ادامه داد: مقایسه این دو آمار نشان می دهد که حجم سفر با قطار از ۲۵ اسفند ۹۳ تا ۴ فروردین ماه ۱۴۲ هزار و ۶۳۶ نفر نسبت به مدت مشابه سال ۹۹ افزایش یافته است.

تکمیل ۹۰ درصد ظرفیت پایانه مسافربری مشهد

مهدی کمالی مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد یکی از این اقدامات را تامین پارکینگ برای رانندگان برون شهری عنوان کرد و ادامه داد: در قسمت کناری پایانه مسافربری مشهد ۱۰ ایستگاه اتوبوس برون شهری با ظرفیت ۴۰۰ خودرو انجام شد. در نظر گرفته شده. که در حال حاضر حدود ۹۰ درصد ظرفیت آن را به خود اختصاص داده است.

وی افزود: پارکینگ های اضطراری را نیز بررسی کرده ایم تا در صورت تکمیل ظرفیت مشکلی در روند خدمات رسانی ایجاد نشود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، الکمالی درباره پارکینگ های اختصاصی گفت: پارکینگ اختصاصی گنجایش ۴۵۰ خودرو را دارد که این ظرفیت روزانه ۹۰ درصد تکمیل می شود.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر