بولت پروف رژیم کتوژنیک دارد؟ بهترین زمان خوردن Bolt Prof چیست؟


بولت استاد رژیم کتوژنیک است

بولت پروفسور چیست؟ و فواید رژیم کتوژنیک چیست؟ چرا حتی به اندازه کافی کتو نامیده می شود؟ و چرا اصلاً رژیم کتوژنیک دارید ، برای پاسخ به همه سوالات خود با ما همراه باشید.

Bolt Prof در واقع یک لیوان قهوه ای است که با افزودن روغن هایی مانند کرم ، نارگیل و MCT ساخته می شود.

غذای کتوژنیک یک رژیم غذایی کتوژنیک است

برای ثابت ماندن پیچ ، کافی است یک فنجان قهوه درست کنید ، 1 تا 2 قاشق غذاخوری کره به آن اضافه کنید. و 1 تا 2 قاشق غذاخوری روغن نارگیل یا روغن MCT اضافه کنید. با همزن یا فوم مخلوط کنید.

ویژگی روغن نارگیل قهوه ضد گلوله - ذوب شدن در رژیم کتوژنیک

چرا بولت پروف رژیم کتوژنیک دارد؟

ابتدا باید با مزایا و معایب قهوه آشنا شوید.

قهوه فواید زیادی دارد که فراتر از این مقاله است. اما مهمترین فایده این است که در رژیم کتوژنیک نیز بسیار مفید است. تولید کتون را در بدن افزایش می دهد و ذخایر چربی را برای استفاده بدن در دسترس قرار می دهد. این اولین قهوه خوب در رژیم رکتوژنیک است.

دومین فایده قهوه در رژیم کتوژنیک کاهش اشتها و افزایش سطح انرژی در بدن است.

اما علاوه بر مزایا ، معایبی نیز دارد که متأسفانه در رژیم کتو بسیار مشکل است. این به این دلیل است که سطح کورتیزول را در بدن افزایش می دهد. مخصوصاً برای افرادی که استرس دارند.

قبل از مطالعه ، مشخص شد که هر 200 میلی گرم کافئین می تواند سطح کورتیزول را تا 30 درصد افزایش دهد.

این 200 میلی گرم کافئین معادل 2 فنجان قهوه است. افزایش 30 درصدی کورتیزول می تواند بسیار شدید باشد.

هنگامی که سطح کورتیزول افزایش می یابد ، قند خون را افزایش می دهد ، و هنگامی که قند خون افزایش می یابد ، سطح انسولین را تحریک می کند.

بسیاری از افراد معمولاً استرس بالایی دارند. وقتی در اولین ساعت قهوه می نوشند ، احساس بسیار خوبی دارند و احساس بسیار خوبی دارند. اما با گذشت زمان ، آنها تمایل به خوردن شیرینی و کربوهیدرات دارند ، که با افزایش سطح کورتیزول نیز مرتبط است.

محققان کتو یک نوشیدنی به نام Bolt Prof برای مشکل کورتیزول در افراد کتو تهیه کرده اند.

چگونه Bolt Proof از افزایش سطح کورتیزول در انسان جلوگیری می کند؟

در واقع ، ماده فعال قهوه (کافئین) محلول در آب و چربی است. وقتی Bolt Prof مصرف می کنید ، بیشتر این کافئین جذب چربی ها می شود. و همانطور که می دانید ، چربی ها به سرعت جذب نمی شوند و مصرف چربی تا 8 ساعت طول می کشد.

جذب کافئین در چربی سطح جذب کافئین را کاهش می دهد. و اگر به طور معمول قهوه می نوشید ، کافئین در عرض 15-30 دقیقه جذب می شود. اما هنگام ورود ، قهوه را به صورت پیچ و مهره بنوشید. آهسته تر جذب می شود و حتی می تواند جذب کافئین را تا 6 ساعت به تأخیر بیندازد. این واقعیت که این پیچ ثابت است و آنچه در بدن شما به دلیل خوردن اتفاق می افتد ، هم فواید زیادی دارد و هم این که مضرات قهوه را کاهش می دهد.

چگونه Bolt Prof مزایای قهوه را در بدن شما افزایش می دهد.

با استفاده از مقاوم در برابر پیچ ، احساسات خوبی را هنگام نوشیدن قهوه خواهید داشت و اشتهای خود را با افزایش سطح انرژی خود با خوردن ساعت های بیشتر ضد پیچ ​​، کاهش می دهید.

کند کردن ترشح کافئین بعداً قند خون شما را افزایش می دهد بنابراین پیک انسولین کمتری خواهید داشت. و اگر زنده بمانید ، هورمون شما چند ساعت پس از خوردن پیچ تنظیم می شود. و میل به شیر معمولاً اتفاق نمی افتد.

قهوه ترش است و بدن شما را ترش می کند. اما کلسیم موجود در کره اسیدیته قهوه را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. و از این نظر بسیار پیشرفت خواهد کرد.

علاوه بر این ، CLA و بیو اسیدها ، که در کره و روغن نارگیل یافت می شود ، دارای خواص ضدالتهابی هستند و همچنین برای افرادی که از التهاب مانند گاستریت رنج می برند ، باعث کاهش قهوه و کاهش التهاب می شود.

Bolt Prof همچنین ویتامین E ، D و کلسیم را افزایش می دهد.

نکات مهم در استفاده از بولت پرو در رژیم کتوژنیک

– بهتر است از روزه داری با پیچ استفاده کنید. (هنگام گرسنگی مجبور نیستید روزه بگیرید ، وقت افطار است. و نگران نباشید که روزه شما به سرعت افطار می شود. اگر درست رفتار کنید و غذای مناسب بخورید ، روزه شما طولانی تر می شود. ) آنچه می توانید انجام دهید این است که “همان شاتر را سریع بخورید. اگر بسیار گرسنه هستید ، یک عدد پیچ ​​بخورید زیرا ساعت ها احساس گرسنگی در شما ایجاد نمی کند.

غذای بعدی در قلب شما غذای سالم و شیرینی نخواهد بود.

چه موقع غذا خوردن بهتر است؟

بعد از صبحانه یا بعد از آن بخورید. به عنوان وعده دوم ، یا هنگام خواب بسیار اشتباه است. نوشیدن آن هنگام خواب به دلیل داشتن کافئین زیاد ، کیفیت خواب شما را کاهش می دهد.

بهترین زمان برای خوردن پیچ و مهره اولین وعده غذایی است ، یعنی هنگامی که صبح هنگام بیدار شدن احساس گرسنگی می کنید. و ما زمان خاصی را برای این کار تعیین نکرده ایم.

بهترین راه برای روزه گرفتن – مقدار کمی غذا بخورید و یک پیچ بپیچید زیرا احساس می کنید ساعت ها سیر شده اید.

دیدگاهتان را بنویسید