بهره برداری از خیابان شهدای سلامت تبریز اولین گام برای تحقق وعده تکمیل پروژه های نیمه تمام س.ایسنا/ آذربایجان شرقی شهردار تبریز بهره برداری از خیابان شهد سلامت را تسهیل در تردد مراکز درمانی تازه تاسیس در منطقه ۹ شهرداری دانست و گفت: تلاش مدیریت شهری جدید تبریز با حمایت و همراهی شورای اسلامی وزیران است. شهرستان برای تکمیل پروژه های نیمه تمام و بهره برداری از آنها می باشد.

یعقوب هوشیار در گفت و گو با خبرنگاران، با اشاره به بهره برداری از خیابان شهدای سلامت در شهرک خاوران و طرح بهسازی مهندسی بیمارستان کودکان زهرا مردانی آذر، اظهار کرد: بهره برداری از پروژه های عمرانی و ترافیکی شهرداری منطقه ۹ در در راستای خدمت به مردم عزیز کشور و اولین گام در تحقق وعده دستاورد پروژه های نیمه تمام و انتقال آنها به مرحله بهره برداری با حمایت و همراهی اعضای محترم شورای اسلامی شهر.

وی ادامه داد: خیابان شهدای سلامت یکی از این پروژه هاست که تردد در آن به مراکز درمانی تازه تاسیس منطقه ۹ به ویژه بیمارستان کودکان زهرا مردانی آذر تسهیل می شود.

شهردار تبریز گفت: این پروژه با هدف هموارسازی و تسهیل تردد شهروندان در جاده خیابان شهدای سلامت انجام می شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مراسم افتتاح و بهره برداری از خیابان شهد سلامت شهرک خاوران و طرح اصلاح مهندسی بیمارستان کودکان زهرا مردانی آذر از ساعت ۱۸:۳۰ فردا ۳۰ تیرماه در شهرک خاوران برگزار می شود. شهر خاوران در ضلع غربی زهرا. بیمارستان کودکان مردانی آذر.

انتهای پیام