بهترین مکان ها برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019جشنواره غذا و شراب 2019 همبرگر مخلوط استیک هاوس

این پست حمایت مالی می شود تخته قارچبه

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. به علاوه اقلام مورد علاقه ما برای بچه ها در جشنواره غذا و شراب Epcot.

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. به علاوه اقلام منوی جشنواره غذا و شراب مورد علاقه ما برای کودکان مناسب است.

ما در اورلاندو با دو کودک دوست داشتنی دیزنی (و والدین) زندگی می کنیم ، ما همیشه در پارک ها هستیم. ما دوست داریم “Epcot” را برای پیاده روی “در سراسر جهان” انجام دهیم – سرگرم کننده برای هل دادن پسران در کالسکه ، تنفس هوای تازه و ورزش ، و در این زمان از سال برای چشیدن منوی جشنواره غذا و شراب “Epcot “(منوی کامل از وبلاگ پارک های دیزنی موجود است)به

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. به علاوه موارد منوی غذای مورد علاقه ما و جشنواره شراب برای کودکان مناسب است.

جشنواره غذا و شراب Epcot از 29 آگوست تا 23 نوامبر اجرا می شود و یکی از بهترین غذاهای لذیذ است! قبل از اینکه همه چیز تمام شود ، ما باید یک پرستار رزرو کنیم و فقط برای دو نفر یا با دوستان ملاقات داشته باشیم. مامان می تواند خواب ببیند ، درست است؟

اما بنشینید یا ننشینید ، ما دوست داریم که هر کاری که دیزنی انجام می دهد برای تمام اعضای خانواده مناسب است ، بنابراین لازم نیست که از دست بدهیم … و وقتی بچه های کالسکه را سنجاق می کنند و میان وعده می خورند ، احساس خرما می شود (مخصوصاً اگر یکی از آنها به خواب می روند).

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. به علاوه موارد منوی غذای مورد علاقه ما و جشنواره شراب برای کودکان مناسب است.

از آنجا که ما بیشتر منو را انتخاب کردیم ، من فکر کردم که بهترین صندلی ها را در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019 جمع آوری می کنیم! آخر هفته گذشته با برادرم برخورد کردیم ، دوست دختر و پدرش (FIL من) نیز با ما ملاقات کردند! این زمان بسیار خوبی برای گذراندن وقت با خانواده و کشف بهترین مکان ها برای غذا خوردن در Epcot است.

بهترین مکان ها برای غذا خوردن در برگرهای پخته شده Epcot Steakhouse است

من با شورای قارچ همکاری کرده ام تا این پست وبلاگ را به شما معرفی کنم – آنها غذاهایی را از استیک هاوس تهیه می کنند ، یک همبرگر مخلوط در کالج Gameday ESPN در Future World West.

همبرگر مخلوط قارچ ورقه شده را به شکل کتلت گوشت گاو و غیره ترکیب می کند برای ترد شدن با پنیر ، آروگولا و خرده سیب زمینی تزئین شده و روی نان بریوش سرو می شود. این خیلی خوبه!

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. به علاوه اقلام مورد علاقه ما برای بچه ها در جشنواره غذا و شراب Epcot.

جشنواره غذا و شراب برگر استیک هاوس ، مناسب برای کودکان

من طرفدار همبرگر و محصولات قارچ هستم همبرگرهای ترکیبی در خانه نیز 🙂

جشنواره غذا و شراب Gameday College ESPN 2019

و اگر از طرفداران فوتبال هستید ، امسال باید به غرفه ESPN در جشنواره غذا و شراب Epcot بروید. عاشق میزهای پیک نیک و فضای پشت در هستم.

منوی جشنواره غذا و شراب Epcot

در اینجا آنچه که امسال در جشنواره امتحان کردیم:

 • استیک هاوس ، همبرگر مخلوط: اسلایدر برای گوشت گاو و قارچ با فندق با پنیر ، آروگولا و چیپس سیب زمینی با ترافل و پنیر آبی روی نان بریوش (Future World West – ESPN College College)

جشنواره غذا و شراب 2019 همبرگر مخلوط استیک هاوس

 • ماکارونی و پنیر لود شده بیکن با فلفل نوسکه ، چدار و تره فرنگی 04.30 دنیای آینده غرب – غذاهای فعال جشنواره غذا و شراب 2019 مملو از پنیر Mac n است
 • ماهی قزل آلا Verlasso® با ادویه جات ترشی جات با کینوا از UNCLE BEN’S® و غلات قدیمی ، آووکادو خرد شده و سرکه شاه ماهی (آینده جهان غرب – غذاهای فعال)بهترین مکان ها برای غذا خوردن در ماهی قزل آلا Epcot
 • غیر ممکن™ کیک روستایی: غیر ممکن™ گوشت با هویج ، قارچ و نخود فرنگی از گل کلم ، لوبیا سفید و موزارلا (جهان آینده – غرب زمین)
 • جشنواره غذا و شراب 2019 پای غیرممکنکشویی خوک Kalua با چاتنی آناناس شیرین و ترش DOLE® و سس مایونز تند (هاوایی) بهترین مکان ها برای خوردن گوشت خوک Epcot Kalua است
 • سیخ سیخ قهوه کنیا با سیب زمینی شیرین و ذرت Mealie Pap و Kachumbari (آفریقا)جشنواره غذا و شراب گوشت گاو کبابی کنیا در سال 2019
 • نان چوبی شرمولا استیک سبز استریپ استریپ با تربچه تازه و سالسای گوجه فرنگی (مراکش) جشنواره غذا و شراب نیویورک ، نوار استیک
 • گوشت گاو خورشیده استروگانف با نودل تخم مرغ کوچک ، قارچ وحشی ، سیر بورسین و سس پنیر از گیاهان فوق العاده (فروشگاه پنیر)
 • بهترین مکان ها برای خوردن در ظرف گوشت گاو Epcotگوشت گاو شور دودی با سیب زمینی ترد ، پنیر خامه ای ، پیاز ترشی و آبجو و پنیر فوندویجشنواره غذا و شراب Epcot گوشت گاو دودی با سیب زمینی ترد ، پنیر خامه ای ، پیاز ترشی و آبجو و پنیر فوندوی

و در حالی که در منوی جشنواره غذا و شراب وجود ندارد و می توانید آن را در تمام طول سال تهیه کنید ، پیتزا در ایتالیا بسیار خوب است که نمی توانید آن را از دست بدهید!

پیتزای Epcot در ایتالیا

اگر مجبور باشم 3 مورد اصلی منو را انتخاب کنم ، اینطور است

 • کشویی خوک Kalua
 • گوشت گاو خورشتی استروگانف
 • استیک خانه ، همبرگر مخلوط

با نگاه کردن به 3 مورد منو که بیشتر دوست داشتم ، یک موضوع مشترک را می بینم – ترکیب ذهن و طعم! اسلایدر خوک طعم شیرین و ترش دارد و گوشت گاو استروگانوف و مخلوط با مخلوط با قارچ پر شده است. مورد علاقه من!

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. به علاوه اقلام مورد علاقه ما برای بچه ها در جشنواره غذا و شراب Epcot.

من در حال حاضر لیستی از موارد منو را دارم که می خواهم در دیدار بعدی خود امتحان کنم (به زیر مراجعه کنید). و از آنجا که ما فقط شراب نمی چشیدیم ، فقط غذا … شاید دفعه بعد که در یک ملاقات ملاقات می کنیم ، یک یا دو نوشیدنی را امتحان کنیم؟

 • Schinkennudeln: ماکارونی با ژامبون ، پیاز و پنیر (آلمان)
 • خورش گوشت گوزن با پوره سیب زمینی (آلپ)
 • پائلا به سبک اسپانیایی با مشروب و مرغ سرخ شده (اسپانیا)
 • وافل بلژیکی Golden Malted® با کمپوت توت و خامه (بلژیک)

آیا امسال منوهای جشنواره غذا و شراب را چشیده اید؟ من خیلی دوست دارم بهترین مکان های شما برای غذا خوردن در Epcot را بشنوم! زیر نظر بگذارید.

The post بهترین مکان ها برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019 برای اولین بار در Love & Zest ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید