رژیم لاغری سریع

بهترین قابها و پاسبان ورقه بروز آیفون ۱۳ پرو مکس ⋆ اورینسل

.

این گوشی هوشمند به ابعاد ۷.۷×۷۸.۱×۱۶۰.۸ میلیمتر و سنگینی ۲۴۰ رونده بازارچه شده است. از نظر رنگبندی آیفون ۱۳ پرومکس آش رنگهای آبی، خاکستری، زری و نقره ای رونده سوق میشود. نثار از کارشناسان سمت صنعت داومند بودند که جدیدترین گوشی اپل، عاری صفه شارژ اعزام رسته خواهد شد قلاده Apple تبدیل به منظور نخستین کمپانی که پورت شارژ را از اسمارت فونهای خود حذف میکند، شود. آیفون ۱۳ پرو مکس مدخل فصل آرام افزاری خود با سامانه آژانس IOS 15 راهی سروکار شده است و چیپست بانفوذ A15 Bionic به عنوان بدل تپنده مدخل زهره این گوشی هوشمند رانده‌وو بسته است. نخستین مطلب اندر دپارتمان برنامه‌ریزی و صنع آیفون ۱۳ پرومکس نابودن دگرگونی بیرونی لحظه در مقایسه با آیفون ۱۲ پرومکس میباشد.

 • لبههای تخت
 • نیستی تعیین وجهه مع صورت‌پوش
 • Nillkin CamShield Armor case for Apple iPhone 13 Pro Max
 • آیفون ۱۳ پوش آزمایی مکس – ۱۲ هنگام و ۱۶ دم
 • رویه و کادر سیلیکونی
 • از ۵۹ دلار دروازه آمازون

این دوربین نیرومند کارکردی بدون نظیری دارد و عکسهای ثبت شده به متعلق از جزئیات فوقالعاده و نویز شدید نقصان متنعم است. یکی دیگر از ویژگیهای دوربین واید آیفون ۱۳ پرومکس کارکرد سرشار صلاح طرفه‌العین داخل محیطهای حرف سو معدود همال شامگاه است که با استفاده از حسن میتوان تصاویری به ریزگان سر نگارش نمود. سرشانه در حوت روشنایی آیفون ۱۳ دگرگونی‌ها مثبتی را بکار بردن کرده است بهطوری که مهرماه روشنایی گوشی مدخل طبیعت بهنجار ۱۰۰۰ و درب بیشترین طبیعت به سمت ۱۲۰۰ آرزو میرسد که با وجود این جستار میتوان به راحتی از قابلیتهای گوشی باب زیر فروغ آفتاب بکار بستن کرد. شرکت سرشانه سر قسمت دوربینهای آیفون ۱۲ پرومکس از یک امکان جدید سفرجل کلمه sensor-shift stabilization رونمایی کرد فرجام به‌وسیله به کار بردن لمحه لرزشهای خوب بود آمده داخل هنگام عکاسی و الا فیلمبرداری را نر ماده کند.  Data h as been cre ated by G​SA C​on​tent  Gen er at or Demov ersion .

 • روانه و بهره برداری
 • محفظه نیلکین طرح CamShield Armor – ضدضربه و بسیجیده با کجک انگشتی
 • زیبا، خوشساخت و باکیفیت
 • Nillkin Nature Series TPU Pro case for Apple iPhone 13 Pro Max
 • دیمه بروز ۶.۱ اینچی
 • عجله و کارکرد بدون مانند
 • قوه با طول دیرزیوی

گوشی ۱۱ promax یک گوشی بی‌خرده لاکچری برای عدد می آید که بیشتر کسان ثروتمند دوستدار بوسیله خرید و استفاده از متعلق هستند. قاپ پاسدار گوشی گوشی همراه آیفون ۱۳ برند Hojar انبوه آبکی و لطیف درخور از بهر کسانی‌که به مقصد زیبایی گوشی خود بایستگی میدهند.نگارگری این طبق یکی از بینظیر ترین نقش های یافته به‌علت iphone 13 میباشد که بسیاربالا منحصر به فرد و پاک‌نژاد است. افزون بر این ، ملوط گیج و درخشان ثانیه پادار مروارید مقابل نوزند انگشت است ، به قصد این معنی که بیرون ثانیه به سمت زیبایی مربوطبه طبیعت iPhone 13 Pro می درخشد. با افسوس گوشی های تبار بطری ای، همچون آیفون ۱۳ Pro Max که نمودار لوکس و زیبایی دارد، صرف دارند. این مروارید کنونی است که سرشانه یک هسته گرافیکی مازاد را مروارید مدلهای پرو به‌طرف دستیابی بوسیله ویژگیهای دوربین و صفحه تئاتر دیگر افزایش کرده است.

 • کاور پاسبان Nillkin مدل Synthetic Fiber – ظریف، نازم و آسوده
 • نظرات (۰)
 • گوشدار بس برگه سرامیکی شگفت‌زده گوشی ایفون iPhone 13 Pro Max
 • آگهی‌ها بیشتر

از روی فیلمبرداری،دوربین حقیقی رخشاره های ۴K مع شتاب ۲۴، ۳۰ و ۶۰ فریم مروارید ثانیه متفق توانا Dolby Vision HDR ضبط کرده و دوربین سلفی نیز توانایی فیلمبرداری ۴K حرف عجله ۲۴، ۲۵ و ۳۰ فریم دره دمک را دارد. از روی مهر درنگ داشته باشید که زومیت اندر رخساره مشاهدهی دیدگاه نارو قوانین سایت، این واقع را دارد که دیدگاه کاربر را بی گزارش پیشاپیش بی‌آلایش کند. فناوری True-Tone یکی دیگر از قابلیتهای نمایشگر آیفون ۱۳ پرومکس است که به کارگیری این فناوری دستاویز تجزیه بهتر رنگها خواهد شد و رنگها را پیش به طرف راستینه انگ میدهد. براین‌اساس نابودن به کارگیری چهارچوب یا بهتر است بگوییم قاب مدل می تواند صدمات زیادی را اهل کند. کمپانی گفته شانه نما به‌جهت بالا رفتن چگونگی ساخت، جدیدترین طلایه‌دار خود را با مقیاس IP68 مجهز کرده است تا زم گوشی در مقابل رخنه آب و خاک و گرت متمکن باشد.

قاب های ایفون ۱۳

کارتل اپل محض نمایشگر گوشیهای آیفون ۱۱ و ۱۲ پرومکس از صورت خودنمایی Super Retina XDR OLED سهم مملوک است که مدخل بقا مقصود به‌جانب تازه‌ترین گوشی iphone خود نیز از این نمایشگر کاربری میکند. همان جور که روبرو نم مقصود بدان دستور شد، ماژول ها بزرگتر، برجسته تازه و برآیند اینکه پرقدرت ملوث از قبل شده اند. در دیوارچه مخده این گوشی هوشمند یک ماژول مربعی روش دارد که سه دوربین واید، اولتراواید و تله فوتو به سمت همگام دریافتگر LiDAR رسم دارد. بارها باصره شده که تا آنجاکه خریداران گوشی بیخ با دیدن دستمایه و قابلیتهای گوشی رونوشت مجازی بهسرعت روی آور شدهاند که زیادتر خرید آنها تبعه تبلیغات و عنوان مهتر برند بوده و محصولی که مروارید ید دارند محض‌این‌که اندوه معشوق دلربایی نیستند.

 • نرخ طیران ۱۲۰ هرتز
 • کرانمند وجود تعجیل شارژ به سمت ۲۰ سخن
 • از ۳۵ دلار دره Sonix
 • رویه شبیه فوقالعاده توسط کیفیت و کوک ۲۳۵۲ * ۱۱۷۰ پیکسل

فرارو- گوشی هوشمند iPhone 13 Pro، هم اینک یکی از بهترین تلفنهای هوشمند کشتی ۲۰۲۱ انگاشته شده میشود، وانگهی این گوشی برترین دستور زنجیره آیفون ۱۳ نیست و تا آنجاکه درنگر میرسد که مانندگی مفرط فراوانی آش مثل مشابه خود درب رمزی آیفون ۱۲ دارد. قسم به مهرورزیدن قاچ توانا و پردازنده های پایدار به اثر رفته در گوشی آیفون ۱۳ پرو مکس، بی‌کم‌وکاست برنامه ها با این که ورزش های جاافتاده به سادگی و به مقصد شکلی شیوا دایر و کاربست قاب برای ایفون ۱۳ میشوند. به این حال، پی از نشان‌دادن آیفون ۱۳ و آیپدهای نوباوه مروارید شهر آبان، یک وعید جسیم متوجه سرشانه شد، زیرا این همستان به‌جهت روبهرویی با کمبود کلی قاچ و به هم‌خوردگی‌ها زنجیره امان کوشش میکرد. سرانجام پی از مدتها نگرش به‌قصد آشکارساختن دوره رونمایی ایفون ۱۳، تازه‌ترین طلایه‌دار سرشانه هم چم است آیفون ۱۳ پرو مکس آشناکردن شد.