رژیم لاغری سریع

بهترین راه برای ایجاد نشاط هنری، ارتباط با امام حاضر استمحمد مهدی اسماعیلی گفت: بهترین موضوع برای ایجاد نشاط هنری، ارتباط با امام حی و حاضر است، زیرا ما امام‌ حاضر را واسطه فیض الهی می‌دانیم و همه اینها با زبان هنر به خوبی قابل بیان است.

به گزارش ایسنا، محمد مهدی اسماعیلی -وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی- در آئین اختتامیه عهدواره چله مهدویت که در رواق شهادت حوزه هنری برگزار شد با بیان اینکه موضوع مهدویت و نگاه آرمانشهری در همه ادیان وجود دارد، اظهار کرد: امتیاز ویژه این نگاه در شیعه این است که ما به حضور امام عصر(عج) ایمان داریم و به عنوان یک امام کامل در ارتباط هستیم.

وی ادامه داد: مجموعه زیبا و عرفانی از ادعیه وجود دارد که شیعیان از طریق آن با امام خود صحبت می‌کنند. این اوج هنر عارفان است که ما با امام حی خود گفت‌وگو می‌کنیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: فلسفه سیاسی جمهوری اسلامی مبتنی بر حضور امام حی و توفیق درک و چهره امام معصوم است. ترسیم موضوع مهدویت سرشار از آیتم‌ها و بخش‌های فرهنگی و هنری است.

اسماعیلی افزود: بهترین موضوع برای ایجاد نشاط هنری، ارتباط با امام حی و حاضر است زیرا ما امام‌ حاضر را واسطه فیض الهی می‌دانیم و همه اینها با زبان هنر به خوبی قابل بیان است.

وی یادآور شد: عهدواره چله مهدویت ابتکار خوبی است و ما باید در دولت مردمی، ابتکارات این چنینی را بیش از گذشته به رخ بکشیم.  

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی تصریح کرد: امیدوارم همه ادارات در این مسیر قدم بردارند و از همه فعالان در برگزاری این رویداد مردمی و همه شرکت‌کنندگان، تقدیر و تشکر می کنم. انشاءالله خداوند پرچم انقلاب را به دست رهبر معظم انقلاب به دست حضرت ولی‌عصر(عج) برساند.

انتهای پیام