بهترین بازیکنان لیگ در نیم فصل جذب می شوندایسنا/ قم سرمربی تیم فوتسال انصنات پاسارگادکوم گفت: برای تقویت تیم در نیم فصل دو نفر از بهترین بازیکنان لیگ را به خدمت می گیریم و کادر فنی تیم به جز مربی تغییری نکرده است.

سعید قاسمی پنجشنبه ۱۷ شهریور در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: با تشکر از زحمات و زحمات سید وحید قیاشی تا امروز به عنوان مربی تیم فوتسال انصنات پاسارگاد قم انتخاب شدم و این کار را انجام خواهم داد. تمام تلاشم را برای موفقیت هر چه بیشتر انجام می دهم و قرار است این تیم را انجام دهم.

وی افزود: کار سختی در پیش داریم اما امیدوارم روزهای خوبی در آینده رقم بخورد و سعی می کنم پاسخ خوبی به اعتماد هیات مدیره باشگاه بدهم.

مدیر فنی شرکت انسان سازی پاسارگادکوم گفت: هر روز که شروع تمرینات ما به تعویق بیفتد ضرر می کنیم و تلاش ما این است که تمرینات تیم را از شنبه آغاز کنیم.

وی افزود: امیدوارم در ادامه راه بازیکنان با جدیت در کنار ما باشند و از تماشاگران قمی نیز می خواهم مثل همیشه شور و هیجان را در سالن داشته باشند و تمام تلاش خود را بکار ببرند تا با حمایت ها روزهای خوبی را برای فوتسال رقم بزنیم. از تماشاگران و زحمات بازیکنان برگردیم قم.»

قاسمی ادامه داد: سعی کردیم تمام اعضای فنی تیم را حفظ کنیم و تنها تغییر در کادر فنی تیم مربی بود.

و در خصوص جذب بازیکنان جدید برای این تیم گفت: در تلاش هستیم دو نفر از بهترین بازیکنان لیگ را برای تقویت تیم در نیم فصل مسابقات لیگ برتر جذب کنیم تا نقاط ضعف تیم برطرف شود.

انتهای پیام