بهترین استایل های آدیداس من برای بازگشت به مدرسه!


بهترین استایل های آدیداس من برای بازگشت به مدرسه!

1 ژوئیه 2021 –

من می دانم که شما با عنوان این پست چه فکر می کنید … بازگشت به مدرسه!؟ اما کیسی ، ما تازه وارد تابستان شدیم !!

IMG_7866.jpg

من کاملا شما را می شنوم زیرا من طرفدار تابستان 1 پوند اینجا هستمولی، من همچنین برنامه دارم و دوست دارم با همه چیزهای مورد علاقه خود به اشتراک بگذارم ، بنابراین شما از بازی در مدرسه جلوتر خواهید بود!

من ممکن است 32 ساله باشم (شنبه!) ، اما من اکنون بیشتر از یک مدرسه ناهار از کیسه ناهار استفاده می کنم.

IMG_7873.jpg

به عنوان یک مربی مسافرتی و زمان زیادی در روز و در ماشین ، معمولاً نوشیدنی و غذا با خود می برم.

IMG_7851.jpg

من وسواس کیف شام آدیداس عایق بندی شده را دارم! اندازه مناسب غذا + نوشیدنی است و وقتی کیسه های یخ اضافه می کنم سرد می شود.

IMG_7875.jpg

می توانید از شوهر من بپرسید ، او هر روز پشت میز می نشیند تا من فراموش نکنم که او را با خود ببرم! وقتی داشتم این را تایپ می کردم ، او به معنای واقعی کلمه به اطراف نگاه کرد و عکس کیسه ناهار را دید و گفت: “شما چیزی به نام سالها دارید” ، هه! او اشتباه نمی کند!

IMG_7876.jpg

دوم اجباری من برای مدرسه مال من خواهد بود اسلایدها!!

من از زمانی که فوتبال را در 8 سالگی شروع کردم ، یک آدیداس تلخ را تکان می دادم. همچنین به نظر من آنها به یک افزودنی شیرین برای هر لباسی تبدیل می شوند.

IMG_7880.jpg

سومین انتخاب من بازگشت به مدرسه است شورت دوچرخه سوار!!

اگر آنها در دوران دبیرستان یک “چیز” بودند ، هر روز آنها را می پوشیدم. اشتباه نکنید ، من مطمئن هستم که شورت دوچرخه سوار به وضوح در این نزدیکی بود ، اما وقتی در دبیرستان بودم مانند “y” نبود … حیف است اگر از من بپرسید!

IMG_7865.jpg

آنها بسیار متنوع هستند و می توانند با هر مخزن ، آستین کوتاه ، آستین بلند یا ژاکت جفت شوند. در تابستان من هر روز شورت دوچرخه سواری می پوشم … زمان مورد علاقه من در سال! و همانطور که گفتم ، اگر به مدرسه بازگردم ، روزانه آنها را تکان می دهم.

IMG_7849.jpg

امیدوارم با این پست ایده های جدیدی برای آدیداس من در مدرسه داشته باشید! من عاشق این هستم که چیزهایی را که دوست دارم با همه شما به اشتراک بگذارم ، مخصوصاً به این دلیل که آنها را روزانه می پوشم و استفاده می کنم.

میخوای چی بری مدرسه!؟

به شما وفادار باشید

خو کیسی

من سفیر آدیداس هستم ، اما مثل همیشه ، همه نظرات شخصی است.

عکسهای Mikayla @ the.photographygirls

پست های دیگری که ممکن است دوست داشته باشید

دسته: وبلاگدیدگاهتان را بنویسید