رژیم لاغری سریع

بنابراین همه ما می توانیم نفس بکشیم – سرمایه را نفس بکشیم


بیانیه رئیس و مدیرعامل Breathe DC

Breathe DC از قتل اخیر جورج فلوید، برونا تیلور و احمد آربری خشمگین و عصبانی است. این قتل‌های بی‌معنا در تضاد با تمام اصول انسانی مراقبت، شمول و عدالت است.

ماموریت ما حول این واقعیت است که “هر نفسی مهمههدف آن رفع نابرابری‌های بهداشتی در جوامع رنگین پوست با ترویج سبک زندگی سالم و پیشگیری از بیماری‌های ریوی است. در اصل، Breathe DC اینجاست تا به کارمندان ما کمک کند راحت تر نفس بکشند. با این حال، تلاش‌های ما روزانه توسط شرکت‌های دخانیات که میلیون‌ها دلار برای بازاریابی محصولات تنباکو در جوامع رنگین پوست هزینه می‌کنند، به دلیل اعتیادشان به محصولات تنباکوی منتول، تشدید آسم، و ایجاد آمفیزم، سرطان ریه و سایر بیماری‌های مرتبط با تنباکو به چالش کشیده می‌شود.

سایر نارضایتی های بهداشتی تحمیل شده به جوامع رنگین پوست عبارتند از خانه های فرسوده در محله های فقیر، آلودگی محیط زیست و مسمومیت با سرب، نابرابری در آموزش، سیستم قضایی ناعادلانه، و افرادی که مجبور به کار و خدمت با کمتر از حداقل دستمزد هستند. این نابرابری که توسط نسل‌های نژادپرستی تقویت می‌شود، تأثیر مخربی بر مردم ما از گهواره تا گور می‌گذارد.

هر شغلی مهم استبه سوی دستیابی به برابری کامل در آزمایش دموکراتیک که در ایالات متحده آمریکا انجام می شود. ما باید امید را در آغوش بگیریم که در تلاشیم دیوارهای نژادپرستی را خراب کنیم و الهام بخش تغییرات عمیق و پایدار در ایالات متحده باشیم. بیایید همه برای رسیدگی به نژادپرستی نهادی و سیستمی، بی عدالتی، و عدم تعادل قدرتی که این رژیم ها ایجاد می کنند، تلاش کنیم. ما باید همچنان اصرار داشته باشیم که زندگی سیاهان اهمیت دارد. بیایید همه صداها را بلند کنیم، هر صدایی را به میان آوریم، هر خط مشی عمومی ناعادلانه ای را تغییر دهیم، هر روحی را نجات دهیم و هر ذهنی را روشن کنیم تا روزی حق برابری را درک کنیم.

هر کلمه ای ارزش خود را داردBreath DC به افراد، سازمان ها و ملت ها می پیوندد تا نژادپرستی و پیامدهای غیرانسانی آن را محکوم کنند. ما نژادپرستی را در تمام اشکال آن، از جمله سوء استفاده پلیس و سوگیری قضایی محکوم می کنیم. Breathe DC با کسانی که برای از بین بردن نژادپرستی از طریق قدرت و گستردگی ماموریت سازمانی ما هماهنگ شده اند، کار خواهد کرد. بیایید همه دست به دست هم دهیم تا به وعده تغییر و پاسخگویی عمل کنیم، تا سیستم های شکسته و شکست های اساسی فرهنگی را که ما را به این لحظه پرتلاطم رسانده اند، اصلاح کنیم.

فقط به سوی ایمان پیش بروید و با قدرت و شجاعت و خرد عمل کنید.

تا زمانی که هیچ جامعه، همسایه یا یکی از جامعه ما مجبور به تقاضای هوا و مبارزه برای برابری نشود، آرام نخواهیم گرفت – تا زمانی که همه بتوانیم نفس بکشیم.

رولاندو اندرون، MBA
رئیس و مدیرعامل
Breathe DC Inc.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر