بله ، من Locs دارم. نه ، من دیگ نمی کشم. – Raina Dawn Lutzاین که آیا فکر افزایش دافعه های ایدئولوژیک ، توهین یا ناراحتی کسانی که با حشیش مخالف بوده اند ، ممکن است به این دلیل باشد که با گروه هایی مرتبط بوده است که آنها سعی می کنند خود را شناسایی نکنند (مشت خود را در یک هیپی تکان می دهد) یا به خاطر اخلاق شخصی آنها ، علیرغم ارزش درمانی قابل اندازه گیری که تاکنون کشف شده است ، ایمان من ریشه در هر دو دیدگاه جامع درباره تغذیه طبیعی و پزشکی دارد – این دارو است.

و دارو می تواند هم دارو باشد و هم سم.

من اساساً همه چیز را در تجربه بشری ما به عنوان دارو می بینم. این اصل طیف وسیعی از روش های دستیابی افراد به اهداف زندگی را به رسمیت می شناسد. این نه تنها یک داروی تجویزی است بلکه یک دارو نیز است. موسیقی دارو است. غذا دارو است. (و البته از نظر بهداشت روانی) الکل یک دارو است. کلماتی که به شما گفته می شود دارو است. داروهای معمولی و خیابانی دارو هستند. اینها اشیاء ، احساسات ، انتخاب ها ، خلاءها و پرکننده ها در تجربیات زندگی ما هستند.

همه این “داروها” و مواد همچنین می تواند به عنوان سم استفاده شود.

به آهنگی گوش دهید که باعث عصبانیت و ناراحتی شما می شود و از آن برای سم استفاده می کنید ، دیگر دارو نیست. گوش دادن به او به قصد مشاهده احساسات او در مورد آن ، امید به درخشش شفای دردی که او به همراه دارد ، یک درمان است.

غذاهایی بخورید که می دانید برای بدن شما مناسب نیست – صنعت رژیم غذایی شما را به دلیل سوء تغذیه و فشار مداوم بر غذاهای شما مقصر می داند. [Read: 7 Ways to Remove Stress & Shame About Nutrition] – سم خوردن غذای طبیعی و سالم دلیل آن نیست تو را خوب می کند اما به این دلیل که در بدن شما احساس بهتری دارد و شما را به وزن سالم تری هدایت می کند – دارو. [Become a Change Maker to get there.]

الکل بنوشید تا تجربه زندگی خود را کند کنید یا برای پنهان کردن احساساتی که هنوز نتوانسته اید با آنها کنار بیایید ، در زیر سطح جوش بخورید – سم. برای تجربیات اجتماعی یا معنوی ، یا آرامش بدن که می تواند برای شما به ارمغان آورد ، الکل مصرف کنید – دارو.

عصبانی شوید یا کلماتی را که مردم به شما می گویند فریاد بزنید – سم. مطالعه رابطه خود با علت بروز چنین واکنشی در شما و مشاهده خود برای مشاهده ، یادگیری و رشد به عنوان یک فرد دارو است.

مصرف دارو یا داروی معمول برای بیماری یا مشکل خود و دادن تمام قدرت خود به بیماری ، قرص و اعتیاد به آن – سم. استفاده از داروهای معمولی ، تلاش برای به کارگیری روش های دیگر شفا ، مانند ورزش ، مدیتیشن ، تغذیه سالم ، مکمل ها – دارو. مراقبت جامد و بسته بندی بهترین گزینه است.

در نگاه ما به انتخاب هایمان چنین قدرتی وجود دارد.

در حال حاضر یک چیز ناخوشایند در مورد تبلیغات جدید ماری جوانا مشاهده می کنم این است که وب پر از افکار یا پف در مورد CBD است ، به عنوان داغترین روند زیبایی که برای زندگی و صورت مورد تحسین قرار می گیرد ، درمان پزشکی از همه چیز. شما با افزونه ای مرسوم و گران قیمت به هر چیزی که در فروشگاه غذای سالم محلی خود فروخته می شوید ، سر و کار دارید. چون چرا نه؟ با این حال ، ماری جوانا به عنوان یک ماده مخدر می تواند چشم را به درک کاملاً جدیدی از سلامتی ، رفاه و گیاهان باز کند. اما شاید آنطور که انتظار دارید من نگویم.

1. این چیز جدیدی نیست. این “جالب” نیست زیرا “مد روز” است … و این همه درمان نیست. با توجه به ارزش من ، این روندها کاملاً بی فایده است [Igoring Food Trends & Diets Saves You Time & Energy]
2. «ماری جوانا پزشکی. این همان چیزی است که بدن هوس می کند. ” با توجه به ارزش من اجازه ندهید شرکت ها و تبلیغ کنندگان شما را مدیریت کنند [Consciousness Over Calories]
3. من طرفدار رشد هستم ، طرفدار رشد نیستم یا علائم یک مشکل عمیق را پنهان نمی کنم. طبق جستجوی من برای علت اصلی [Get out of Supplement Addiction]
4. اگر هنوز هم قصد انجام آن را دارید ، موارد زیر را باید در نظر داشته باشید. با توجه به ارزش جستجوی موجودی من [How to Cleanse Your Doors of Perception]

1. این چیز جدیدی نیست. این “جالب” نیست زیرا در حال انجام است … و این همه درمان نیست. با توجه به ارزش من ، این روند بی فایده است.

واقعاً نیاز به توضیح زیادی ندارد ماری جوانا ، مانند هر داروی گیاهی طبیعی ، از صبح از مردم من (“طب عامیانه”) استفاده می شود. من به کاترینا ، یک گیاه شناس اهل Kelowna در طب سوزنی CJR مراجعه کردم ، که با من در این مورد صحبت کرد. “در بسیاری از موارد ، شاهدانه می تواند بیش از حد اعتیادآور و مخرب باشد و سایر گیاهان ممکن است برای بسیاری از راههایی که از سلامت روان حمایت می کنند مناسب تر باشد. مشکلات زیادی در اینجا وجود دارد ، زیرا می تواند مفید باشد ، اما به دشمن تبدیل می شود و به مردم اجازه می دهد خود را پنهان کرده و خود را منزوی کرده و در برابر شفای عمیق تر مقاومت کنند. ” فقط به این دلیل که بقیه این کار را می کنند به این معنی نیست که این بهترین تازگی از زمان نان خرد شده است. و اگر این دارو است ، چگونه باید باور کنیم که چرا همه ما آن را می خواهیم؟ من نمی گویم که از زمین طبیعی نیست (اگر گیاهان گران قیمت و کنترل شده از سوی دولت و سنگین آفت کش ها را “طبیعی” می دانید) و نمی گویم که پزشک نیست. داروهای گیاهی قوی هستند. منظور من این است که بسیاری از دلایل ریشه ای دیگر ، کمبودهای تغذیه ای یا کار احساسی وجود دارد که باید به جز یک تکه دیگر برای پوشش علائم یک مشکل عمیق تر مورد توجه قرار گیرد. مانند هر داروی دیگری ، تمام بیماری های شما را درمان نمی کند.

2. «ماری جوانا پزشکی. این همان چیزی است که بدن هوس می کند. ” با توجه به ارزش من ، اجازه ندهید شرکت ها و تبلیغ کنندگان شما را مدیریت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید