بستری شدن ۱۵ بیمار جدید عروق کرونر در اردبیلایسنا/ اردبیل رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۵ بیمار جدید مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در مراکز درمانی استانداری اردبیل بستری شدند که یک بیمار جان خود را از دست داد.

علی محمدیان ۲۶ اسفند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۵ بیمار جدید مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند که یک بیمار فوت کرد.

وی افزود: تعداد کل واکسن های تزریقی استانداری اردبیل در نوبت اول، دوم و سوم به دو میلیون و ۱۶۶ هزار و ۴۴۷ واکسن رسید که از این تعداد ۹۵۷ هزار و ۹۵۱ واکسن نوبت اول و ۸۳۴ هزار و ۴۸۱ واکسن مربوط به نوبت دوم بود. زمان. و ۳۷۴۰۱۳ نفر برای سومین بار واکسینه شدند.

محمدیان با اشاره به اینکه ۱۵ بیمار مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب از بیمارستان های استان اردبیل بهبود یافته اند، افزود: در حال حاضر مجموع بیماران بستری در بیمارستان های استان اردبیل ۱۰۶ نفر است که از این تعداد ۳۶ نفر در بخش مراقبت های ویژه هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خاطرنشان کرد: شهرهای برس آباد، اردبیل، مشجانشهر، نیر، سارین و خلخال در حال حاضر به رنگ نارنجی و شهرهای بلسفار، گرمی، اصلاندوز، نمین و کوثر به رنگ زرد هستند.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر