بزرگداشت عصر کتاب عاشوراایسنا/ مازندران در اقدامی کاربردی جالب توسط شهرداری و شورای شهر نوشهیر، کیوسک رایگان کتاب برای ترویج فرهنگ کتابخوانی در خیابان قبانال شهر و در اجتماع عزاداران عاشورایی به عنوان نذر کتاب راه اندازی شد.

عباس حمبه شهردار نوشهر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران، با تسلیت ایام سوگواری آقا اباعبدالله الحسین (علیه السلام) و یاران باوفایش گفت: از زمان گسترش فضای مجازی و تلفن های همراه، خلاء تبدیل شده است. مطالعه و خرید کتاب بسیار معقول است و با حمایت همه اعضای شورای اسلامی شهر نوشهیر در اقدامی کاربردی و جالب برای گسترش فرهنگ کتابخوانی در بین عزاداران شهر نوشهیر غرفه رایگان کتاب راه اندازی کردند. .

وی افزود: از آنجایی که نوشهر در شامگاه عاشورا میزبان اجتماع عاشورایی بود و به صورت زنده از شبکه تبرستان پخش شد و به همین دلیل این احساس وجود داشت که این مکان و مکان بهترین فرصت برای ترویج کتابخوانی است و این کتاب نذر کرد. طرحی که اجرا شد.

شهردار نوشهر گفت: پس از صحبت با انتشارات نسنگ که در نوشهر فعالیت می کند، قرار شد این خانه کتاب های انتشاراتی را که در اختیار دارد، به این غرفه عرضه کند.

در ادامه میترا میتاجی، صاحب امتیاز انتشارات ناسنگ، از ابتکار شهردار و اعضای فرهنگ دوست شورای شهر نوشهیر قدردانی کرد و گفت: در این غرفه حدود ۱۵۰۰ نسخه کتاب به عزاداران حسین نوشهیر اهدا شد. . رایگان.

متاجی گفت: همه کتاب ها در دقایق ابتدایی این برنامه ارائه شد و گفت: برپایی این کیوسک ها راه خوبی برای ترویج فرهنگ کتابخوانی است.

انتهای پیام