برگلامی: جای ملوان در لیگ برتر خالی بود/ به تیم ملی یک مربی قوی بدهیدیک پیشکسوت فوتبال می گوید تیم ملی فوتبال ایران باید هر چه زودتر به نقش خود پی ببرد.

فرهاد برغلامی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران، درباره صعود ملوین به لیگ برتر انگلیس اظهار داشت: به کادرفنی و همه اعضای تیم ملوان به ویژه مازیار زری، بزمان نوری و بورشید تبریک می گویم. کافی است از آقای بوراچید به عنوان حامی تشکر و قدردانی کنیم که حامی بود و تأثیر زیادی در ظهور ملوانان داشت. جای میلوان در لیگ برتر خالی بود و خوشحالیم که میلوان با سابقه خوبش توانست به لیگ برتر صعود کند. لیگ برتر نسبت به لیگ های پایین تر است و باید تیم را خوب ببندند.

و درباره مشکلات مالی میلوان در فصل جدید و حضور این تیم در لیگ بعدی گفت: یکی از راه حل های بقای میلوان در لیگ برتر بستن خوب این تیم است. آنها می توانند چند سرباز خوب جذب کنند و این یک امتیاز بسیار خوب برای آنها است. ملوان باید ساختار تیم را حفظ کند و باید حداقل ۶ بازیکن را جذب کند. همه مسئولان باشگاه باید بدانند که تیم لیگ برتری باید پول خرج کند. آنها باید تیم خوبی بسازند و سپس حمایت شوند.

بورگلامی افزود: اگر این اتفاق بیفتد، احتمال سقوط وجود دارد و این برای هواداران غیرقابل هضم است. ملوین با ریشه اش باید همیشه در سطح اول فوتبال ایران باشد و به همین دلیل مسئولان باید تلاش بیشتری کنند و این تیم را حفظ کنند. نمی گویم آنها قهرمان شدند. باید حمایت های لازم انجام شود تا همیشه در لیگ برتر باشند و پس از رسیدن به ثبات به نیمه بالای جدول فکر کنند.

وی درباره اوضاع آشفته فوتبال ایران گفت: برای این فوتبال متاسفم چون آشفته است و معلوم نیست تصمیم گیرنده کیست. آنها هیچ اطلاعات موثقی در مورد کاری که می خواهند انجام دهند ارائه نمی کنند. در این برهه زمانی که فقط یک اردوی آماده سازی پیش رو داریم، چگونه باید هماهنگ شویم؟ اگر به دلیل تغییر است، بهتر است از یک مربی قوی استفاده کنید.

انتهای پیام