برگزاری رزمایش بزرگ ستاد خدمات مسافرتی کرمانشاه


ایسنا/ کرمانشاه مانور بزرگی برای ستاد خدمات سفر کرمانشاه به منظور آمادگی دستگاه های اجرایی برای پذیرایی از مهمانان نوروزی انجام شد.

وی در حاشیه این مانور که امروز (۲۴ اسفندماه) در پارک شرق کرمانشاه برگزار شد، در خصوص آمادگی استان برای پذیرایی از میهمانان نوروزی گفت: از حدود یک ماه قبل با تشکیل خدمات سفر، هماهنگی های لازم برای پذیرایی را انجام دادیم. مهمانان نوروزی در استان . .

وی افزود: امروز به منظور نمایش آمادگی انواع دستگاه های مانور بزرگ در ستاد خدمات سفر با ۱۵ دستگاه اصلی و دستگاه های تابعه آن برگزار شد.

سرپرست میراث فرهنگی استانداری در بیانیه ای با بیان اینکه به مناسبت نوروز امسال فضای همکاری و تعامل خوبی بین دستگاه های مختلف استانداری وجود دارد، گفت: در ایام نوروز خدمت رسانی خواهیم کرد. گردشگران با همین انرژی خاطره خوبی برای خاطره نوروز بسازند. سفر به کرمانشاه.

وی از آمادگی امکانات گردشگری استانداری برای پذیرایی از مسافران نوروزی خبر داد و گفت: با توجه به بازدید مکرر از این امکانات، آماده پذیرایی از مسافران نوروزی هستند و هم اکنون ۸۰ درصد ظرفیت آنها تکمیل شده است.

جوهری خاطرنشان کرد: بر اساس تمهیدات اندیشیده شده، در صورتی که ظرفیت مراکز اقامتی استان جوابگوی تعداد مسافران نوروزی نباشد، از ظرفیت سایر دستگاه ها استفاده خواهیم کرد.

    برگزاری رزمایش بزرگ ستاد خدمات مسافرتی کرمانشاه

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر