برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در شیرازایسنا/فارس همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور اقشار مختلف مردم، در سراسر استان فارس با مرکزیت شیراز، حرم سوم اهل بیت(ع) برگزار شد.

بعد از ۲ سال که به دلیل محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا، شاهد توقف راهپیمایی روز قدس در کشور بودیم، صبح روز جمعه ۹ اردیبهشت، در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان، راهپیمایی این روز همزمان با سراسر کشور، اقشار مختلف مردم در راهپیمایی روز قدس در شیراز شرکت کردند.

حضور اقشار مختلف مردم، از زن و مرد، پیر و جوان، دانش آموز و دانشجو و طلبه، در راهپیمایی روز جهانی قدس شیراز، گسترده و چشمگیر بود.

شرکت کنندگان در این مراسم، راهپیمایی را راس ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح، از میدان امام حسین(ع) با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و ذکر دعای توسل، آغاز کردند و در مسیر با سردادن شعارهای ضد استکباری و ضد صهیونیستی، بار دیگر همبستگی و وحدت اسلامی را به نمایش گذاشتند.

مردم با حضور در این راهپیمایی که تا مصلای نماز جمعه شیراز، ادامه یافت، حمایت کامل و قاطع خود از مردم مظلوم فلسطین نشان داده و بر تداوم راهی که حضرت امام خمینی(ره) آن را ترسیم کرد، تاکید کردند.

حضور خانواده‌ها در راهپیمایی روز قدس امسال در کنار، ورزشکاران، نیروهای نظامی، کارمندان، کارگران، دانش آموزان، دانشجویان و طلاب حوزه های علمیه، پرفروغ تر از سالهای گذشته نمود داشت و نشان داد که هیچ خللی در باور و عزم این مردم در خصوص لزوم آزادی فلسطین اشغالی، ایجاد نشده است.

انتهای پیام