برگزاری تجمع ضد صهیونیستی در تهران/ جنایت اخیر تجاوز به رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه را به شدت محکوم کرد.ایسنا/ تهران رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران ضمن محکومیت شدید جنایت اخیر رژیم غاصب صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه، از مردم عاشورای استان تهران خواست در راهپیمایی ضد صهیونیستی روز سه شنبه شرکت کنند. ، آگوست. ۱۸، ۱۴۰۱ حرکت در ساعت ۱۷:۳۰ در میدان فلسطین تهران.

حجت الاسلام و المسلمین سید محسن المحمودی ظهر دوشنبه ۲۶ مرداد در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی در حال کشتار کودکان و وحشیگری است که امروز با ناامیدی و انفعال در مقابل یک اثرگذار و پیشرو مواجه است، گفت: به دنبال ابتکار عمل جبهه حق و مقاومت اسلامی که بارها تلخی شکست های شرم آور را چشیده بودند، بار دیگر با حمله وحشیانه به مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین ساکن غزه دست به اقدامی نابخشودنی، تجاوزی آشکار و جنایتی فجیع زدند. غزه یکی دیگر از جنایت‌های بزرگ در کارنامه سیاه و فاسد آن علیه تمام بشریت، صلح، امنیت، آزادی، عدالت، حقیقت و حقیقت است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران ضمن محکومیت شدید جنایت اخیر رژیم غاصب صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه، از مردم عاشورایی استان تهران خواست در راهپیمایی ضد صهیونیستی شرکت کنند. سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این مراسم سخنرانی خواهد کرد.

حجت الاسلام و المسلمین محمودی گفت: از عموم مردم عزادار، عاشورایی و مخالفان مظلومیت دعوت می شود از راهپیمایی ضدصهیونیستی تهران که روز سه شنبه ۲۷ مرداد ساعت ۱۷:۳۰ در فلسطین برگزار می شود، حمایت کنند. میدان تهران.. همدردی با فلسطین مظلوم و قهرمان و نفرت و انزجار و خشم انقلابی و نفرین خود را علیه کشتار کودکان و نفی رژیم صهیونیستی فریاد می زنند.

انتهای پیام