برنامه دستاوردها و زیان های هنرمندان ایرانیچهاردهمین کرسی تبلیغاتی با عنوان «هنرمند ایرانی: دستاوردها و زیان‌ها» به همت معاونت آموزشی دانشکده هنر و پژوهش دانشگاه سورت و همکاری دبیرخانه شورای حمایت از کرسی‌های نظری نقد و مناظره برگزار شد. شورای عالی انقلاب فرهنگی، چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۱، ساعت ۱۶:۰۰ در سامانه آموزشی دانشگاه سورت در اینترنت.

به گزارش ایسنا، در این نشست استادیار دانشگاه سوره محمد معینی المکدم، دانشیار دانشگاه سوره عبدالکریم عطارزاده و استادیار دانشگاه علوم تحقیقات الناز رهبر به عنوان منتقد حضور خواهند داشت و در این نشست حضور خواهند داشت. مدیر گروه صنایع دستی دانشگاه سوره مهدی محمدی. .

هدف از برگزاری «کرسی های تبلیغاتی» فراهم کردن زمینه های توسعه و ترویج فرهنگ تولید علمی، نوآوری، نظریه پردازی، نقد و نظر در حوزه علوم انسانی، هنر و معماری و توسعه و گسترش فرهنگ است. آزاد اندیشی، نقد و مناظره های علمی، ایجاد امکان ارائه نظریه ها، نقدها و بحث ها (برای آن دسته از متفکرانی که اندیشه هایشان مستلزم تکمیل، بسط یا بازآفرینی است) فضای عقلانیت را گسترش داده و فرهنگ نظرات متضاد را نهادینه می کند.

در سال ۱۴۰۰، ۱۳ کرسی پیوست در دانشگاه سورت با همکاری سه دانشکده هنر، فرهنگ، ارتباطات، معماری و شهرسازی تشکیل شد.

علاقه مندان می توانند از طریق لینک زیر و یا اسکن کد ثبت شده روی پوستر در این نشست شرکت کنند. حضور برای عموم آزاد و رایگان است.

https://panel.soore.ac.ir/join/4tmvp

انتهای پیام