برق به تمام مناطق شهرستان کهگیلویه تحویل داده شده استایسنا/ کوگلوی و بویراحمد مدیر عامل شرکت توزیع برق شهرستان کوگلوی و بویراحمد پس از ساعت ها تلاش از پایداری برق رسانی به تمامی مناطق فاقد برق در کوگلوی بزور خبر داد.

جمال معتمدزاده در حاشیه ورود به مدار ترانزیتی T3 ایستگاه سربری دهدشت که صبح امروز بر اثر رعد و برق دچار نقص فنی شد، به اصحاب رسانه گفت: رعد و برق شدید صبح امروز موجب قطعی برق در یک شهر و سه منطقه کهگلوی بزرگ شد. .

وی افزود: متاسفانه شدت صاعقه به حدی بود که علاوه بر نقص فنی ترانسفورماتور T3 ایستگاه توزیع سرپری دهدشت، بریکر ۵۰۸۲ و فیدر قلعه رئیسی نیز مشکلاتی به وجود آمد و وضعیت تامین بار سه فیدر ۵۰۸۲، ۵۰۹۲ و ۵۱۰۲ در ایستگاه سرپری قطع شد.

رئیس شورای انسجام صنعت آب و برق استان کهگلویه و بویار احمد گفت: بر اثر این حادثه غیرمنتظره و شدت صاعقه برق شهر لند و بخش هایی از قلعه رئیسی، بازار و قلعه قطع شد. دشموک علاوه بر روستاهای دورافتاده تصریح کرد: با تلاش فشرده، تیم های عملیاتی و عوامل شرکت توزیع نیروی برق منطقه ای خوزستان در استان کهجیلویه و بویراحمد، تمامی این مناطق دارای برق فراوان و پایدار است.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد، معتمدزاده با قدردانی از همکاری مشترکان برق در مناطق مذکور، خاطرنشان کرد: شدت خسارت ناشی از صاعقه در ایستگاه سربری دهدشت علاوه بر آن. به شهر لندی و. بخش‌هایی از قلعه رئیسی، داشموک، سوق و روستاهای حاشیه‌ای در دست بررسی است.

انتهای پیام