رژیم لاغری سریع

بررسی نحوه برگزاری لیگ های فوتبال در کشورایسنا/ پرشیا سرمربی تیم ایمان سبز شیراز معتقد است که مسابقات دسته دومی لیگ دسته یک کشور بیش از حد فرسوده است و پیشنهاد کرد با منطقه ای کردن مسابقات و توجه بیشتر به دنبال ارتقای کیفیت مسابقات باشند تا زمینه بهتری برای تیم ها فراهم شود. بازیکنان برای رشد و توسعه.

و محمد عباسی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران، درباره دیدار اخیر این تیم مقابل نماینده یزد که با سه امتیاز در خانه سبزپوشان همراه بود، گفت: بچه های ما خیلی خوب می جنگند. در همه دیدارها، اما در دیدار هفته گذشته مقابل شهید گاندی، خوشحالم که توانستیم این مبارزه را با هم ترکیب کنیم و سه امتیاز را کسب کنیم.

او گفت: «بچه‌های ما در دفاع تقریباً بی‌نقص بودند، اما همچنان در توسعه بازی کمی ضعیف بودیم. شاید دلیل آن عدم اعتماد به نفس به دلیل سه نتیجه بد متوالی بود که در ۲۷۰ دقیقه حتی یک گل هم نخوردیم. در گلزنی هم خیلی ضعیف هستیم. ما خیلی کار می کنیم و هر روز تمرینات زیادی را به بازی و گلزنی اختصاص می دهیم، اما هنوز ضربات آخر را از دست می دهیم. حتی ما مربیان هم عصبی بودیم. آقای پروانی به عنوان سرمربی برای برون رفت از این شرایط با بچه ها زیاد صحبت کرد که تا حدودی موفق هم شد.

کاپیتان سابق تیم های شیراز برگ و میرصاد با تمجید از نماینده یزد گفت: به جرات می توانم بگویم در دیدارهای این فصل هیچ تیمی مثل شهید گاندی به هدف ما پیش نزده است. حتی در شکست های خارج از خانه هم خیلی تحت فشار نبودیم. این تیم نشان داد که شکست تیم اول مقابل شاهین بندر امیری اتفاقی نبوده و شایستگی تیم یزدی در جایگاه بهتری در جدول است.

عباسی به بازیکنانش توصیه کرد که قدردان حضور یک مربی بزرگ روی نیمکت باشند و گفت: بچه های ما باید قدردان زحمات آقای بیروانی باشند. حتی حضور شخصی آنها کافی است تا بچه ها تلاش مضاعف کنند. در تمرین هفته گذشته تا ۱۰ بازی تیراندازی را تمرین کردیم. بچه ها هم نشان دادند که چقدر در این رشته توانمند و خلاق هستند اما نمی دانم چرا در مسابقات از این حربه استفاده نمی کنند. آغلام هم مدام با بچه ها صحبت می کند تا آنها را از تنش بیرون بیاورد، اما ممکن است برخی از نام های او همچنان روی بچه های کوچکتر تیم سنگینی کند. اما احتمالاً با گذشت زمان تغییر خواهد کرد.

ایمان سبز سرمربی تیمش درباره امیدواری تیمش برای صعود گفت: مدیران باشگاه به ما قول صعود ندادند و فکر نمی کنم آقای پروانی هم چنین قولی را به کسی داده باشد. حساب کردن در فوتبال کاملا اشتباه است. مسابقات بسیار سخت و طاقت فرسا است اما ما تمام تلاش خود را می کنیم تا صعود کنیم.

عباسی گفت: دو بازی تا پایان نیم فصل فرصت است: فکر می کنم وضعیت ما در نیم فصل خیلی بهتر شود. ما هفت بازیکن مصدوم داشتیم که فقط دو نفرشان برگشتند. این حجم از غیبت ها به تیمی مثل ما ضربه می زند و فکر می کنم با وجود داوران پرتلاشی که در باشگاه داریم می توانیم در نیم فصل دوم موفق تری باشیم. مسئولان ورزش شهرستان باید قدر این افراد را بدانند. در این شرایط اقتصادی کمتر کسی حاضر است از جیب خود هزینه کند و ۲۰۰ نفر را در طبقات مختلف مدیریت کند. تیم‌های اصلی ما در رده‌های ملی پیشرو هستند و این به معنای چرخش جدیدی در فوتبال فارس است.

محمد عباسی نیز مشکلات لیگ دسته دوم را زیاد بیان کرد و با بیان اینکه مسابقات این لیگ فرسوده است، افزود: برای بازی با تیم ترک های بجنوردی ابتدا باید به مشهد برویم و سپس به بجنورد برسیم، این مسیر خوب است. معمولاً ۴ تا ۵ ساعت طول می کشد، اما زمانی که ما رفتیم جاده ها یخ زده بود و شش تا هفت ساعت در جاده ماندیم. بالاخره نیمه های شب به بجنورد رسیدیم.

این مربی پیشکسوت فوتبال گفت: این برنامه ریزی های فشرده نفس تیم ها را می بندد. حتی با توپ هم مشکل داریم. همه می گویند این یک توپ معمولی نیست، اما فدراسیون اصرار دارد که آن را بازی کنیم. اگر فدراسیون به فکر ارتقای کیفیت فوتبال است باید این مشکلات را حل کند. مسابقات باید در سطح منطقه ای برگزار شود تا تیم ها مجبور نباشند زمان زیادی را در پیست سپری کنند. حتی بسیاری از مصدومیت های ما به خاطر همین سفرهای سخت بود و مسئولان باید به رشد فوتبال کمک کنند.

به گزارش اسنا، تیم فوتبال ایمان سبز شیراز در رده هفتم گروه دوم لیگ دسته دوم با ۱۷ امتیاز عصر دوشنبه ۱۱ بهمن در اصفهان به مصاف وان پارس نقش جهان می رود.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر