بررسی اجمالی قیمت گاز طبیعی – شهر نارنجی


مشتریان گاز شهر نارنجی،

ممکن است شنیده باشید که افزایش قیمت گاز طبیعی بر قبض های گرمایش ماهانه شما در زمستان امسال تأثیر می گذارد. طی ۲-۳ هفته گذشته رسانه ها به این موضوع پرداخته اند. قیمت گاز طبیعی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بیش از دو برابر شده است. افزایش غیرمنتظره تقاضای جهانی و همچنین تولید و موجودی محدود به طور قابل توجهی هزینه گاز طبیعی را افزایش داده است.

سال‌ها، اورنج سیتی با شرکت Clayton Energy برای پیش‌خرید بخشی از گاز خود همکاری کرد تا از قیمت‌های پایین‌تر استفاده کند. برخی از این خریدها شامل قراردادهای چند ساله با نرخ های بسیار مقرون به صرفه است. در زمستان امسال، ما قبلاً ۸۰٪ از میانگین مصرف گاز طبیعی خود را خریداری کرده ایم و قصد داریم ۱۰۰٪ از مصرف خود را از قبل قیمت گذاری کنیم تا آن را برای فصل گرمایش بعدی آماده کنیم. با این حال، علیرغم تلاش ما، لطفاً درک کنید که قبوض گاز طبیعی شما در این فصل گرما همچنان بالاتر خواهد بود.

بر اساس قیمت های بازار گاز طبیعی طی ماه گذشته، مشتریان می توانند انتظار داشته باشند که قبض گاز آنها بین ۲۵ تا ۳۰ درصد افزایش یابد. این بسیار پایین‌تر از تخمین‌های سایر شرکت‌های انرژی و بسیار پایین‌تر از قیمت‌های فعلی بازار از امروز برای فصل گرمایش آینده است.

برای کاهش تأثیر این قیمت‌های گاز طبیعی، می‌توانید اقدامات صرفه‌جویی در مصرف انرژی را انجام دهید. به عنوان مثال می‌توان به ترموستات‌های قابل برنامه‌ریزی، افزودن مواد ضد آب در اطراف درها و پنجره‌ها، نگهداری مناسب فر و پایین آوردن ترموستات اشاره کرد. اداره انرژی آیووا توصیه می کند که برای صرفه جویی سالانه ۱۰ درصد، ترموستات ها را از ۷ تا ۱۰ درجه به مدت هشت ساعت در روز برگردانید.

Orange City همچنین صورتحساب های بودجه ای را به مشتریان خود ارائه می دهد تا به توزیع هزینه استفاده در زمستان در کل سال کمک کند. لطفاً در صورت تمایل به تنظیم بودجه (۷۱۲) ۷۰۷-۴۸۸۵ با دفتر ما تماس بگیرید. کمک های مالی اضافی از طریق Mid-Sioux Opportunities برای مشتریانی که ممکن است در پرداخت قبض گرمایش خود دچار مشکل باشند در دسترس است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر