برخی از اعضای کمیته فنی پس از حادثه اسکوچیچ عصبانی شدند!ماجرای ماندن یا رفتن دراگان اسکوچیچ و رد پیشنهاد کمیته فنی فدراسیون فوتبال از سوی هیات رئیسه این فدراسیون که با حاشیه های زیادی همراه بود، با ناراحتی اعضای تیم فنی مواجه شد. . کمیته و احتمالاً در روزهای باقی مانده تا انتخابات خبری از جلسه نیست.

به گزارش ایسنا، پس از ماندن دراگان اسکوچیچ در راس تیم ملی فوتبال ایران، تصمیم کمیته فنی فدراسیون فوتبال مبنی بر محرومیت سرمربی کروات تیم ملی رد شد و کمیته فنی تعطیل شد و برخی از اعضای تیم بسته شدند. این کمیسیون روند مدرن غمگین و غم انگیز است.

کمیته فنی فدراسیون فوتبال متشکل از چهره های معروفی چون مرتضی مهساس، ابراهیم قاسم پور، پرویز مظلومی، نادر عزت الله، علی اصغر مدیر روستا، حمید استلی، میرشاد مجدی، غلامرضا الجباری و … آغاز به کار کرد. کارش چند ماه پیش و در جلسات یکی یکی مربیان اصلی تیم ملی قانون را به هیئت رئیسه پیشنهاد دادند.

سپس نوبت به امید و تیم های ملی اول رسید و اعضا ابتدا با هدایت مهدوی کیا در مورد جایگاه تیم المپیک صحبت کردند و پیشنهاداتی را برای بهبود وضعیت این تیم به مربی جوان تیم امید دادند. تیم

با این حال رسیدگی به پرونده دراگان اسکوچیچ در تیم ملی فوتبال ایران جنجال به پا کرده است. اعضای کمیته فنی متشکل از رئیس فدراسیون و سرپرست تیم ملی پس از جلسات خود تصمیم به حذف اسکوچیچ گرفتند و چند ماه مانده به شروع جام جهانی خواستار برکناری این مربی شدند.

پس از اظهار نظر ظاهری قاسم پور مبنی بر عدم کفایت فنی اسکوچیچ، هیئت مدیره این اتحادیه به شدت از ابلاغیه این موضوع انتقاد کرد و سپس در جلسه مشترک با کمیته فنی، اعضا تصمیم گرفتند اسکوچیچ را حفظ کنند تا این مشکل موجب نگرانی شود. برخی از اعضا چون نظر فنی آنها از سوی مدیران فدراسیون فوتبال زیر سوال رفت.

از آن زمان اعضای کمیته فنی تلفن های همراه خود را خاموش یا دور از دسترس خود قرار داده اند و نمی خواهند در مورد اتفاقات گذشته با رسانه ها صحبت کنند، بنابراین می توان گفت که در حال عقب نشینی هستند.

در پی این اتفاقات خبری مبنی بر برگزاری جلسات کمیته فنی در روزهای شلوغ فدراسیون فوتبال از جمله ثبت نام در انتخابات، ارتباط تیم های جوانان و جوانان و همچنین تیم های ملی بانوان وجود ندارد. . بدون مشورت با کمیته فنی کار کنید.

در بین این گروه حدود ۱۰ نفره، برخی از اعضا مانند ابراهیم کاسم پور از تصمیم فدراسیون فوتبال ناراضی هستند و معتقدند که به دلیل اینکه قبل از ابقای اسکوچیچ و مطرح شدن صلاحیت او در جلسه فنی، به نوعی با آنها برخورد خوبی نشده است. کمیته، مدیران فدراسیون فوتبال بارها گفته اند که تصمیم برای ماندن یا رفتن در کمیته فنی گرفته می شود!

انتهای پیام