برخورد تند جمهوری اسلامی با معترضان/ اعتراضات از قبل برنامه ریزی شده استایسنا/ کرمان نماینده مردم کرمان و راویر در شورای اسلامی گفت: بحث مرحوم مهسا امینی بهانه بود چرا که طبق اظهارات حزب دمکرات و کمیل مشخص است که این اعتراضات از قبل برنامه ریزی شده بود. دشمنان جمهوری اسلامی دنبال بهانه بودند».

محمدمهدی زاهدی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، در خصوص اتفاقات هفته های گذشته در کشور اظهار کرد: ما شاهد همان دستورات مقام معظم رهبری بودیم و طبق فرمایشات ایشان باید با نفاق، استکبار و صهیونیست ها برخورد شود. با جدیت.و جوانانی که تحت تاثیر فضای مجازی هیجانی قرار گرفتند اقدام کردند و باید آنها را تحمل کرد.”

وی می افزاید: بحث مرحوم مهسا امینی بهانه ای بود چرا که طبق اظهارات حزب دمکرات و کوملی مشخص است که این اعتراضات از قبل برنامه ریزی شده بود و دنبال بهانه بودند.

نماینده مردم کرمان و راور در شورای اسلامی با یادآوری خفگی «جورج فلوید» توسط پلیس آمریکا، گفت: سوال این است که کدام کشور اروپایی یا نهادهای بین المللی حقوق بشر برای مقابله با آمریکا بیانیه صادر کرده است؟ پلیس با این فرد مخالف است و اینگونه علیه جمهوری اسلامی بیانیه صادر می کند.

به گفته زاهدی، جوانان به ویژه در دهه هشتاد باید دانش عمومی خود را از سیاست بین الملل افزایش دهند تا بتوانند تحلیل درستی از مسائل داشته باشند.

یکی از اعضای کمیته آموزش و تحقیقات شورای اسلامی به اتفاقات چند سال پیش در ترکیه نیز اشاره کرد و افزود: چند سال پیش شبه کودتا در ترکیه رخ داد که بیش از ۴۰۰ هزار نفر از افراد عالی رتبه مقامات رتبه بندی شرکت کردند. او را سرنگون کردند یا به زندان فرستادند، دیدیم جمهوری اسلامی با معترضان چگونه رفتار می کند و بسیاری از مردم تعجب می کنند که چرا پلیس با آنها یکی ندارد.

نماینده مردم کرمان و راویر در شورای اسلامی به موضوع فشار اقتصادی به مردم اشاره کرد و افزود: صدور ارز ۴۲۰۰ تومانی می توانست مدیریت بهتری داشته باشد تا فشار اقتصادی به مردم وارد نشود. قرار بود با این طرح، کارت های بانکی ویژه خرید کالا صادر شود تا فشار اقتصادی از مردم برداشته شود، اما وقتی این موضوع به خوبی مدیریت نشد، بهانه ای برای تحریک و گستاخی مخالفان نظام پیدا شد. برخی در داخل کشور هستند اما مردم با وجود مشکلات بسیار صبور هستند. انجام دادند

زاهدی معتقد است: مدیریت عمومی کشور باید توجه ویژه ای به اقتصاد و معیشت مردم داشته باشد زیرا مردم از مشکلات اقتصادی رنج می برند و مدیران نیز باید برای کاهش فشار عظیم اقتصادی بر جامعه به ویژه اقشار ضعیف و متوسط ​​چاره اندیشی کنند. کلاس ها.

انتهای پیام