برخورداری از ظرفیت مناسب از نظر تولیدات دانش بنیان در سیستان و بلوچستانایسنا/ سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان گفت: پارک علم و فناوری بارزترین مظهر فناوری و دانش در استان است.

به گزارش ایسنا، استاندار سیستان و بلوچستان در سال تعیین شده از سوی مقام معظم رهبری در تولید دانش بنیان و اشتغالزایی در روزهای آغازین فصل بهار نیز در بازدید از پارک علم و فناوری استان اظهار کرد: وی از زمان سفر خود به این شهر چندین بازدید داشته است. من میدانی از این پارک را داشته ام که خوشبختانه در هر یک از این سری بازدیدها، قابلیت ها، امکانات و امکانات جدیدی به این پارک اضافه شده است که شایسته تقدیر و تقدیم است.

حسین مدرس خیابانی افزود: شکوفایی این استعدادها و توانمندی های جدید نشان می دهد که در سیستان و بلوچستان ظرفیت های خوبی از نظر دانش، فناوری و محصولات دانش بنیان وجود دارد که باید کشف و استفاده شود و پارک علم و فناوری موفق شده است این هنر مسئولان است که از این توانمندی ها، توانمندی ها و توانایی ها برای حل مشکلات سیستان و بلوچستان تا حد قابل قبولی از طریق بازاریابی محصولات دانش بنیان که بخشی از آن در حال تحقیق و بخشی در حال تولید است، استفاده کنند.

به قول معلم خیابان. پارک علم و فناوری استان تاکنون درگیر مسائل کلان زیرساختی استان بوده، فعالیت های بسیار موثری انجام داده و عملکرد بسیار خوبی داشته است و معتقدم بسیاری از مشکلات این استان راه حل علمی دارد.

استاندار تاکید کرد: امسال با توجه به تعیین شعار سال از سوی مقام معظم رهبری، وظیفه و مسئولیت استانداری و دستگاه های دولتی بر عهده تمامی دستگاه های اجرایی، دانش بنیان ها، دانشگاه ها، فعالان اقتصادی و صاحبان مشاغل است. استان های کارآفرین از ظرفیت های مختلف پارک های علم و فناوری استفاده می کنند.

وی تاکید کرد: پارک علم و فناوری نمونه بارز فناوری، دانش در استان سیستان و بلوچستان، توانایی قابل اعتماد و قابل اعتماد است و از امسال استفاده از این توانایی هنر مدیران دستگاه های اجرایی و اقتصادی است.

مدرس خیابانی افزود: امروز بزرگترین مشکل سیستان و بلوچستان بیکاری است و بخش مهمی از مشکلات در زمینه قاچاق سوخت و مواد مخدر و ناامنی ناشی از بیکاری جوانان است و برای رفع بیکاری جوانان تا بیکاری بیشتر داشته باشیم. استان توسعه یافته و پیشرفته امسال اینجانب به عنوان استاندار سیستان و در بلوچستان تمام تلاش خود را برای گسترش ظرفیت های موجود پارک و دو برابر شدن مساحت استان انجام خواهم داد.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر